SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codzienne cwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Witam , mam takie pytanie czy opłaca się robić taki trening codziennie z ranka:
4 serie po 20 pompek
4 serie po 30 brzuszków
4 serie po 12 zgięć ramion z hantlami
4 serie po 30 przysiadów
Chciałem zacząć sobie od czegoś takiego i z czasem zwiększać ilość .
Nie mam dostępu do siłowni , jestem na wakacjach i chciałem sobie robić jakieś ćwiczenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie widzę argumentów dlaczego miałoby się nie opłacać. Jesteś na wakacjach więc możliwości skrajnie ograniczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Tyle czy to mi nie zaszkodzi jak bede codziennie brzuszki robil. CZytałem że brzuch można trenować do 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Przez tydzien czy 10 dni wakacji brzucha nie przetrenujesz. Ludzie jadą miesiącami na ABSII i żyją.

Brzuszki a konkretny trening na siłowni to co innego.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-08-17 12:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
jak masz hantle możesz zrobić nimi "tysiąc" efektywniejszych ćwiczeń niż zgięcia, jak i brzuszkami niekoniecznie mięśnie zbudujesz czy też spalisz tłuszcz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
Masz programy 100 pompek, 300 brzuszków, iles tam przysiadów, czy 8 Min ABS, rob pokolei kazdy dzien i bedziesz mial jakis tam plan już ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie spamujemy, jak nie mamy nic mądrego do wniesienia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masło orzechowe Primavika, masło migdałowe

Następny temat

Moja dieta na masę do ocenki!

WHEY premium