SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca Cola/Pepsi light, zero, max itp.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Witam,
czy na rygorystycznej diecie redukcyjnej, pół litra np. pepsi max moze utrudnić redukcję? Chodzi mi tylko i WYŁĄCZNIE o efekt wizualny. To że szkodzi bardzo zdrowiu to już wiem, więc prosze o zdrowiu nic nie pisać.
Nie ukrywam ze taki napoj by mi bardzo pomogl trzymac diete.. stąd to pytanie.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1341
PiotrX - ja piję dużo coli zero / pepsi max - a nie zauważyłem zakwaszenia. Zakwaszenie to raczej mit/wymysł firm farmaceutycznych by ludzie kupowali kolejne tabletki. Piję poza colą zero ocet jabłkowy, żyję na diecie ketogenicznej a Ph moczu mam nawet za wysokie - 6,5..7,4. Zakwaszam się żuravitem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Wg. mnie - zero kalorii, zmniejsza apetyt i zapotrzebowanie na słodycze. Ale ASPARTAM i kupa chemii swoją drogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Dobre na slajdy od czasu do czasu ;)
1

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
pij spokojnie.
lubię te wyrażenia "kupa chemii", a moja odpowiedź na to - Co wy kurva wiecie o chemii?

pzdr/
6

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
No i wyjasnione, dzieki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4100
jak to pij spokojnie pepsi na redukcji,czy ja o czyms nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
pepsi max nie zawiera cukru.

pzdr/
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też zacząłem pić - super sprawa
kiedyś będąc spasłym dzień bez coli to nie był dzień teraz mogę pić ile chce i się niczym nie przejmować hrhr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
Ja nigdy nie lubiłem coli/pepsi czy to light czy zwykłej, ale od czasów pierwszej masy na low carb(kawał czasu temu, nie chwaląc razem z niwixem rozpimpowaliśmy możliwosc masowania na niskich ww ) pokochałem pepsi max i nie wyobrażam sobie dnia bez przynajmniej jednej 2l butelki.

pzdr/
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4100
w kifie ostatnim byl artykul o slodkich napojach bez cukru, potem napisze co konkretnie z niego wynikalo, ale w gruncie rzeczy obalal mity wlasnie nt coli zero itd
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
tzn? pewnie o wytrącaniu z ketozy w przypadku diet kotogenicznych?
gdyby napoje light miały rzeczywiście negatywny wpływ na redukcję nie wycinałbym się do prawie zawodniczego bf, przy ilościach które spożywam.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-04-16 20:49:00
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - proszę o pomoc

Następny temat

żółtka jajek

WHEY premium