SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca Cola/Pepsi light, zero, max itp.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
A z resztą.. ****a... gdyby taka cola miała nas zabijać (powodować nowotwory itp.) to na pewno nie była by dopuszczona do sprzedaży, albo miała by napis jak na fajkach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Na papierosach kiedyś też nie było takiego napisu :)
Wszystko wyjaśni się z czasem, wraz z rozwojem nauki i widocznych skutkach za kilkadzięsiąt lat.

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Racja, kiedyś nie było, ale raczej nie z powodu tego, ze nie mogli udowodnić, że szkodzi zdrowiu, tylko z powodu ustaw w państwie etc. Po prostu nie było takich wymagań. Bynajmniej tak mi się wydaję.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-04-26 13:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a co ze stwierdzeniem, ze slodziki spowalniaja metabolizm ? mozg dostaje info o slodkim, nie dostaje go, wiec czeka, jakis wplyw na th3 podobno mialo to miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
być może u kowalskiego z piwkiem na kanapie ma to znaczenie, u osoby wytrenowanej, regularnie jedzącej żadnego.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze mówiąc to ja nawet ląduje więcej razy na kiblu jak sobie pije tą cole nawet bym powiedział, że pomaga mi w redukcji

oczywiście to moje osobiste spostrzeżenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
mam wrazenie ze 90% z forum nie bylo na low carbie przez dluzszy czas i nie znaja cisnienia na paczka potreningowego . ****a, zeby nie pepsi max to bym polegl z dieta. Heh kiedys sie zastanawialem dlaczego kulturysci zawsze w lodowkach mieli pepsi max itp. Teraz juz wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak wypiję sobie butelkę 0,5l Pepsi Max/Coli light itp a dbam o linię to nic mi nie będzie?

Wszystkie light tak działają? a raczej nie działają ?
Interesuje mnie to, co jest dostępne w przeciętnym sklepie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no...


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Ja tam już piję od 1-2 tygodni, od kilku dni nawet do 4 litrów dziennie i nic nie przybywa, żadnego fatu. Więc spokojnie mozna pic jak wodę

Tu też zacytuję wypowiedz uzytkownika Dariusz189:
"Możesz pić do bólu takie napoje bez cukry, tak dla wiadomiści to Lift tez jest na słodziku.
pozdr "

https://www.sfd.pl/Dariusz189-t390778-s70.html

Wystarczy spojrzeć na jego sylwetke :D
Polecam też oglądać filmy na www.musculardevelopment.pl "Na trasie z..." tam u każdego kulturysty w lodówce znajdziecie pepsi max czyli cole zero

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-04-30 15:48:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - proszę o pomoc

Następny temat

żółtka jajek

WHEY premium