SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca-cola//herbata//woda ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
Czesc, mam pytanko.
Czt coca-cola i herbata z cukrem przeszkadza w robieniu masy i sily ??
Jeszcze jedno pytanie jak pije creatyne monohydrate ile wody dziennie mam wypic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10697
1. Coca-cola - jeśli to zero to pij ale z umiarem
2. Herbata z cukrem + umiar tego - pij - nie przeszkadza
3. Powyżej 3-4 L jeżeli bierzesz mono (najlepiej żeby to była woda niegazowana)
4. Nie pij też za dużo wody MINERALNEJ bo możesz przemineralizować organizm czy coś w ten deseń

Zmieniony przez - majorovsky w dniu 2013-10-14 19:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
Ja pije duzo herbaty ;) Na wieczor mam taki litrowy kubek i slodze do niego 6 lyzeczek cukru + jak do tego w ciagu dnia wypije 2 litry mineralnej bedzie okej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10697
Dodaj litr jeszcze i będzie git, pamiętaj że w jedzeniu też jest woda no ale nie zaszkodzi dać trochę więcej. Jeśli zaczynasz cykl na mono to przygotuj się na pobudkę o 3-4 w nocy i siku ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
Heh dzieki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Jeszcze nie słyszałem o przemineralizowaniu organizmu pijąc 3-4 litry mineralki dziennie. Bez przesady, standardowe sklepowe wody nie mają tak dużo minerałów w sobie, poza tym bardziej bym się obawiał wypłukiwania minerałów przy zbyt dużym spożyciu wody. Reasumując - pij śmiało mineralną, lepsza opcja niż źródlana. Muszynianka ma niezłą zawartość minerałów w porównaniu do konkurencyjnych wód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
Czyli jaka marke wody pic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Poprzeglądaj etykiety i wybierz coś na Twoją kieszeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką mieć dietę aby szybko przybrać na masie? POMOCY

Następny temat

Tłuszcze w diecie na redukcje, jak to jest ?

WHEY premium