SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić z Matką?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smieszni jestescie normalnie

starych sie boicie?


normalnie wyjmujesz puche sypiesz albo capsy lykasz nawet jak ci cos mowią


mi tam cos stara gadala ja normalnie nic jej nie mowilem tylko jadlem mono itp



afera o suple


tak to jest chlopaki jak ktos nie wie co to jest ( starszy ) a sie kluca o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspomnialem postaram sie cos naskrobac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
davidooo smieszny to ty jestes.

przypomij kilka txtow za ktore bany podostawales.
lwia czesc forum sie usmieje

ja nie mam problemow ze starymi i odzywkami, ale niektorzy maja pewien szacunek dla rodzicow i nie beda stosowac metody na przekor czyli wyjmujesz sloik i jesz kreatyne lyzka, tylko starasz sie wyjasnic sprawe.

tyle ode mnie i znikam dla dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tak jest! "Szacunek do rodziców"... Psonic, dzięki - to bardzo ważne słowa!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
davido- kozak jestes buahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początku tez bylo trucie dupy że to mnie zabije itp itd . ale teraz już mają to gdzieś chyba zapomnieli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
W sumie jak zacząłem brać odżywki to też miałem dym z rodzicami, dużo się nasłuchałem, że to niezdrowe, że zniszczę sobie wątrobę itp..
Porozmawiałem z nimi na spokojnie, dałem im ten temat do przeczytania i teraz już nawet nic nie mówią kiedy wstawiam nowe puchy do kuchni.
Także jeśli komuś rodzice zabraniają brać suple to wystarczy pogadać i na spokojnie wszystko wytłumaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
trzeba na spokojnie wytlumaczyc po chlopsku ze to zywnosc w proszku:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Porozmawiałem z nimi na spokojnie, dałem im ten temat do przeczytania i teraz już nawet nic nie mówią kiedy wstawiam nowe puchy do kuchni.
Także jeśli komuś rodzice zabraniają brać suple to wystarczy pogadać i na spokojnie wszystko wytłumaczyć.


i POZNIEJ NIE ZAWIESC ICH ZAUFANIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Davidoo ale kozak Wiesz ja się ich nie boję a mam na względzie ich zdanie i troche lipnie jest jak rodzic nie uświadomiony i myśli sobie że dzieciak zdrowie niszczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Creafusion

Następny temat

kNOckout - co dodać ?

WHEY premium