SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić z Matką?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wazne ABY dziecko bylo uswiadomione poprawnie co czym moze skutkowac
a pozniej to juz glownie rozmowa z Rodzicami no i kwestia zaufania o ktorej wspomnialem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
No ja właśnie zacząłem niedawno brać odżywki i też mam taką sytuację:) Ciężko strasznie przetłumaczyć, ale jakoś w końcu się udało:) Muszę tylko sam sobie kombinować na to kasę i nie mogę trzymać tego w kuchni ;D No i czasem są jeszcze pretensje ale już coraz rzadziej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przejrzyj za 2 miesiace nowy numer PB - moze cos znajdziesz pomocnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
Uuu za 2 miesiące to już najprawdopodobniej będzie już luzik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
oby
ale wtedy moze inni skorzystaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Pamietam jak bylem w liceum i zrobilem sobie 1 kuracje na mono. Poniewaz nie mialem za duzo sianka to kupilismy z kumplem duza puche i podzielilismy sie na pol. Z losowania jemu przypadlo orginalne opakowanie a ja musialem zadowolic sie woreczkiem. Byscie zobaczyli mine mojej mamy jak znalazla u swojego 17 letniego syna woreczek z bialym proszkiem, heheh. to dopiero byla rozmowa i tlumaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
hehe. Najgorzej, że moja nawet nie chce mi pomóc w diecie takiej domowej czyli serki wiejskie itd. mówiła żebym jadł to co jest i tak dobrze wyglądam, i weź jej przetłumacz:) Ja nie mam pieniędzy żeby sobie samemu kupować żywność a gotować to sam sobie mogę, chodzi tylko o to żeby nakupiła mi tej piersi kurczaka itd;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla kazdej prawdziwej Matki kazdy syn najlepiej wyglada

a dla niektorych dodatkowo najlepiej wyglada jak jest przygotowany mocno na glod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Ja z moimi rodzicami miałem o niebo lepiej .
Oni mi podstawiali mięso a ja smarowałem ciągle chleb z dżemem
Co do suplementów to nawet teraz kiedy mam już te 40 lat to wszelkie białka czy puszki kreatyny są brane jako jakieś żródła nieziemskiej mocy

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha muszę wam powiedzieć ,że matki wbrew pozorom mają czasami rację....wszystko co ma związek z chemią w jakiś negatywny sposób oddziałuje na nasz organizm ,podejście do odżywek w stylu "wszystko co najlepsze zawarte w odrobinie proszku jako neutralne dla zdrowia " to daleko idące przęgięcie ,myślę że nie jeden amator odżywek przekonał się o tym na własnej skórze ,producenci celowo omijają kwestie testów klinicznych ,którym powinny być poddane ich produkty przed wypuszczeniem na rynek......wiadomo dla nich to czysty biznes.......ludzie muszą sobie uświadomić ,że to co łykają wcale nie jest do końca takie zdrowe ,gdyby tak było to najzwyczajniej w świecie mielibyśmy tego pod dostatkiem w postaci naturalnej ....zazwyczaj zanim wyjdą na jaw skutki uboczne jakichś wynalazków ,mija ładnych parę dekad...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Creafusion

Następny temat

kNOckout - co dodać ?

WHEY premium