SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić !?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Tlenek
Ej a jeszcze jak robie ten dziennik to chyba musze profil zrobic i wybrac, ze kim chce byc? kulturysta, silaczem na mase, model fitness, czy co : D


ja tam zaznaczałem cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
trudno napisać co brał, bo sporo tego i jest z czego wybierać. Oczywiście się nie zapatruj jak wezmę coś to będę super wyglądał, sporo jest osób co robi to bez głowy i potem wychodzą zalane miśki. Bez dopingu też idze dobrą sylwetkę zrobic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jw. przede wszystkim bez dopingu jesteś wysportowany, a nie tylko wyglądasz na wysportowanego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy mu o dopingu mowicie, mlody jest, dieta wystarczy + ew. suplementacja. jest roznica pomiedzy mlodym ktory sie naoogladal lazara ktoremu zwiędnie za kilka lat a dojrzalym facetem ktory startuje w jakis mistrzostwach i chce poprawic wyniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Już to czytam co piszecie a wy ogarnijcie to
A) 4x Wyciskanie płaskie (klata)
4x rozpiętki (klata)
4x pompki szerokie max (klata)

4x wyciskanie wąskie (tric)
4x francuskie lezac(tric)
4x pompki waskie lub sfinksy? (dipsow nie robie, bo krzesla mi sie ruszaja XD) (tric)

4x wymachy na zmiane przed siebie stojac (przod barkow)
4x wymachy na raz stojac (bok barkow)
Nie moge ogarnąc plecow, bica i tylu barkow, bo bic mam zmeczony po plecach, jak to zrobic? moze na przemian :/?

Zmieniony przez - Tlenek w dniu 2013-10-20 20:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
DESTRON JA DO MODELA FITNESS? CO XD : D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Piszę mi, że musze spalić 1,3k i przytyć 25kg, dać zapisz : (((? tak wyliczlyo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mowie ci model fitness jak nic, ogladalem twoje foty masz zero tluszczu, trenuj, jedz, czytaj sfd xd a efekty beda cacy lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
25 kg to chyba ze 2-3 lata no chyba że chcesz się zalać tłuszczem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
To ile mam tam wpisac? BO ejst mozliwosc zmiany, tak delikatnie chce : P? + tamte pytania wyzej + WIEDZCIE PANOWIE, ZE TO CO TU ROBICIE.. TO JEST OGROMNA ROBOTA. Jeszcze niedawno sie nudzilem i nie wiedzialem co bede robil w zyciu i taka pustka... zajmuje sie kulturystyka, to bedzie moje zycie, mam nadzieje, ze z nauka nie bedzie strasznie kolidowalo, na to co kocham znajdzie sie zawsze czas, a to co tu robicie, pomagacie mi i mam nadzieje, ze mnie nie opuscicie.. to wielka praca i nigdy tego nie zapomne, pomagacie mi jak nigdy i czuje teraz taki power, ze mam ochote isc biegac cala noc !

Zmieniony przez - Tlenek w dniu 2013-10-20 20:52:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - do oceny

Następny temat

Trening FBW dla poczatkujacego do oceny i pomocy

WHEY premium