SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zmienic w jadlospisie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
dodam ze na tych zdjeciach gora w ogole nie byla robiona przynajmniej nie z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pomijajac kalorycznosc diety, brak sensownych zrodel bialka (gdy decydujesz sie nie esc miesa musisz pomyslec o odpoweidnim dopieraniu produktow w spowim menu, rezygnacja z miesa nie polega na przestaniu spozywania miesa i jedzenia tego, co zostalo, tak jak bylo), sporo nabialu i owocow, prdukty przetworzone (wafle, musli). Bardzo malo wartosci odzywczych w tej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jak nie dajesz rady podniesc wiecej niz 2kg to slaby trening jest tak naprawde. I zaloze sie, ze jak taszczysz zakupy, sprzety w domu czy cos innego to jest to wiecej wiec miedzy bajki nalezy odlozyc teorie, ze kobity slabe sa. I tak jak Corum napisala, poprawy sylwetki tak naprawde nie bedzie bez treningu silowego. Moze cos tam schudniesz dywanowkami, ale jakosc ciala bedzie fatalna. Masz slabe zrodla tluszczu i w ogole go malo. Jako ze nie jesz miesa dieta i tak wymaga kombinowania, a pakowanie museli na sniadanie z owocem to w ogole jest slabe z pkt widzenia odzywiania. Przyklad z poniedzialku dal Ci 1000kcal wiec cieniutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
jakto sporo nabialu? jem i to nie codzien lyzke jogurtu do musli i to tyle nabialu. owoce dodaje tylko do musli i jest to ilosc jablka, musli nie jest produktem przetworzonym - musli to mieszanka zboz i tyle z dodatkiem paru rodzynek. a pisze tu bo juz naprawde nie mam pomyslu i myslalam ze wy macie. jestem wege od 20 lat i wiem na czym to polega ale nie moge jesc tylko i wylacznie jajek, i jak pisalam nabialu nie toleruje zbyt dobrze. zrodla bialka dla mnie to straczkowe, soczewica rozne typy, tofu, maka sojowa, odzywka bialkowa, no i ten nieszczesny jogurt. moze i wyszlo mi 1000 kcal ale to nie norma raczej wyjatek


Zmieniony przez - grawitacja w dniu 2015-10-12 17:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
czytałaś dziennik Oveji który Ci podesłałam? Ona wstawiała bardzo dużo fajnych przepisów czysto wege. I robiła własne rzeczy nie podpierając się kupnymi kiepskiej jakości. Skoro jesteś wegetarianką tak długo,, to chyba repertuar Twoich produktów powinien być już dość spory...



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-12 17:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
czytalam co prawda jeszcze nie wszystko, ale jej podsumowania i plany. nie wiem o co wam chodzi z kupnymi kiepskiej jakosci. ja wszystko gotuje sama i to codziennie. podam sklad tego musli: 22% platki owsiane, 20% platki pszenne, 20% zytnie, 32% dodatki w formie rodzynek, orzechy nasiona. nie ma dodatku cukru. i jem tego 40 g okolo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
jak moge wkleic tu moj jadlospis z dziennika?


Zmieniony przez - grawitacja w dniu 2015-10-12 17:32:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Układasz jadłospis, po zapisaniu pokazuje się nad nim opcja "Generuj zrzut". Klikasz i obraz pobiera Ci się na kompa (zapewne w folderze Pobrane). Tu używając opcji Wyślij odpowiedź (nie tej szybkiej) znajdziesz pod polem na tekst opcję wstawienia zdjęcia. I dodajesz.

EDIT: Wrzuć przykładowe wypisy z 3-4 dni.. Jak nie znajdziesz produktu w bazie - możesz tam dodać własny.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-12 17:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
dzieki za pomoc.to bylo dzisiaj. Oveja miala tez codzien na sniadanie owies, ale jak myslicie to wyrzuce tego owoca. dzis na obiad banana awokado sliwki 4 i lyzeczke miodu uzylam do deseru ilosci podzielic przez 3 bo gotuje na trzy osoby. poza tym to bylo 150 gramow ryzu pelnoziarnistego z brokulem i 2 jajkami plus salata z dodatkiem tez jajka, chudej fety oleju lnianego.poza tym czesto jak gotuje nie wpisuje wszystkich warzyw, na przyklad jak robie moja chinszczyzne to idzie tam dosc spora i nie wiem czy ma sens wpisywanie cebuli, kapusty pekinskiej 3 pieczarek itd, wiec czasem ograniczam sie do tych istotnych kalorii jak tluszcz, ryz mleko kokosowe. a dzis to juz nie wiem co zjem na kolacje, jak zwykle ten sam dylemat, pewnie sie skonczy na bialku lub jajecznicy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Standartowo nie wpisujemy tzw. zielonych warzyw tylko strączki i korzeniowe - i to też w nie mikrych ilościach. Podaż białka i tłuszczy jest fatalnie niska. Mało żródeł wartościowych węglowodanów.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-12 18:12:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

martasandra DT

Następny temat

Megan - Mistrzyni Polski Fitness Bikini ( kat. weteran)

WHEY premium