SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga / wzrost

200

Staż treningowy

1,5 roku

Cel cyklu

uwidocznione miesnie

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dieta redukcyjna

Przewidziane finanse na cykl

Infinity

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
Witam Wszystkich:)

Po dluzszej prerwie wrocilem do treningow, jako ze wyglad samego siebie mnie nie satysfakcjonowal(Oponka). Cwicze juz ponad rok i udalo mi sie uwolnic okolo 16kg. Cwiczenia silowe + aeroby. Jednak teraz doszedlem do etapu gdzie zrobilem sie chudy glownie na rekach. Jako ze zbliza sie lato chcialbym troszke przybrac widocznych miesni ale rowniez zrzucic do konca tluszcz z brzusia. Jakie suplementy byscie polecili abym mogl uzskac efekt? A druga sprawa to niedluge wylatuje do stanow na 2 miesiace i chcialem wziac ze soba jakies suplementy ale nie wiem jak tam przepisy wygladaja. I czy mozecie policic jakis "Uniwersalny" albo najlepszy jeden preparat. Boje sie troche brac np trzech czy czterech odzywek. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Henri w dniu 2013-05-01 09:25:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Nie pisz w temacie innego użytkownika to raz a dwa jeśli masz codzinnie treningi piłki i do tego bieganie i basen to zapomnij o przytyciu. Poprostu sie nieda.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
"Boje sie troche brac np trzech czy czterech odzywek" ? , możesz jakąs kreatyne sobie kupic,bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
Jakas kreatyne? A cos konkretniej? Nie lepsza bylaby odzywka bialkowa? Ja tez duzo biegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
po tym pytaniu widac ze nie masz pojecia o co potasz.
kraetyna a odzywka bialkowa to dwie rozne sprawy.
odzywke bialkowa kupujesz jezeli masz problem ze spozyciem odpowiedniej ilosci bialka z pozywienia, jako uzupelnienie diety,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
No nie mam pojecia dlatego pytam. Czyli biorac np odzywke bialkowa +BCAA nie da takiego efektu jak kreatyna? Napisalem na tym forum dlatego wlasnie dowiedziec sie czegos wiecej bo nie jestem specjalista w tej dziedzinie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Nie da. Poczytaj czym jest bialko/bcaa/kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
Czyli wracajac do moje pytania najlepiej teraz gdybym kreatyne+ Bcaa. I moze odzywke bialkowa w celu wzbogacenia diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w celu uzupelnienia tak, tylko trzeba znac ile brakuje tego bialka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
Co w takim razie poleciacie? Mozna znalezc tutaj dobry artukul w ktorym dowiem o suplementach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale co ci glownie interesuje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 612
Zalezy mi na redukcji. Wydaje mi sie ze bez suplementow strasznie chudne pomimo dobrej diedy.Czytalem do dobrym polaczeniem jest kreatyna i glute. I zastanawiam sie w co zaiwensowac..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów po kreatynie

Następny temat

Pytanie odnośnie kreatyny.

WHEY premium