SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co w sportach walki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
meta do sportów walki ? zeby go zalało ? prop solo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
a co myślisz, że źle będzie miał? A uprawiasz jakiś sport systematycznie? ja aktualnie jem mete trenuje boks trzymam diete i mnie nie zalewa nie pisałem by zjadał 50mg ed tylko 20-30 do propka w sam raz jak ciągle jest w ruchu.. Wam to meta się kojarzy z czymś strasznym a to naprawdę dobry środek.. jestem na redukcji z mętą i jest malina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
nie chce mi sie tobie ani odpisywać, nastepnym razem nie pisz cen buraku w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Niech zacznie od jednego środka. Ze spokojem. Musisz tylko wiedzieć,że potem już nigdy nie będzie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
niby tak, ale jakby nie było jakiegoś orala ma już za sobą
literaxy poza wulgaryzmami w moją stronę nie wniosłeś nic do tematu a pilnujesz innych by uważali na posty..
Nie wypada także skończ napinanie po przez kable i trzymaj się tematu. bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
wybacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
ale ze co Harold nie bedzie tak samo? chodzi Ci o psyche czy jest cos o czym nie wiem w przypadku propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
Chodzi o to, że po głowie będzie Ci chodzić, że doszedłeś do czegoś po przez takie środki bo będzie to odczuwalne co wiąże się z tym, że będzie po nie sięgał przy każdym razie kiedy będziesz chciał coś osiągnać.. Znałem wiele osób które były przeciw różnym anabolikom a kiedy wlazły na pierwszy cykl to w jego połowie rozpisywali sobie już następny. Myślę, że to miał na myśli. Pamiętaj tylko o stawach by o nie dbać bo w swoich dyscyplinach kontuzji możesz się nabawić szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
wiem jak jest Panowie... natomiast prawda jest taka ze wszyscy bija - jedni predzej drudzy pozniej, jedni sie do tego przyznaja inni sciemniaja jakby sami nie chcieli w to uwierzyc... ja tez nie jestem/bylem zwolennikiem takich rozwiazan natomiast wiem ze akurat w moim przypadku to jest akurat srodkiem a nie celem - nie chce byc wielki, nie potrzebuje co sezon robic mega formy ze pol roku jade na koksie po to zeby kolejne robic wycinke, po prostu widze ze brakuje mi troche warunkow fizycznych do tej wagi (i ogolnie na codzien tez bym sie czul lepiej majac lepsze warunki) wiec chce sie jakos wspomoc i nadrobic stracony czas czy czas gdzie nie dalo rade trenowac. P.S. jak jest z odblokiem, potrzeba tutaj cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
Ja dokładnie Cię rozumiem no niby tak potrzeba :P 3 dni po ostatniej iniekcji. pierwsze 2-3 dni po 2 tabsy clomidu, potem do końca po 1 tabsie - ok.14 dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma deka meta tren

Następny temat

pomoc z wynikami badań

WHEY premium