SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co w sportach walki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
testo , bold, masteron, oxa. fajna sprawa :|D regeneracja na testo mega dobra:D siła agresja moc! winstrol odpada. straszna patologia jezeli chodzi o sztuki walki. stawy wysiadaja szczegolnie na zapasach i bjj

Zmieniony przez - tomi444 w dniu 2013-05-01 11:46:47

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
Harold trenuje ok 7 lat - 2 lata intensywnie pozniej troche przerwy i rzadsze treningi i teraz od roku znowu cisne - dieta jest caly czas, glownie nie zaluje bialka wegle okolo treningowo, unikam tluszczy chyba ze te zdrowe. Trenuje 5-6 razy w tygodniu, mam 178 wzrostu waze ok 73 (teraz nie trenujac niecale 75) i z dopingu to bralem jedynie clenbuterol takze w zasadzie to mozna powiedziec ze jestem "czysty" hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
poczytalem co nieco, moze mi ktos cos powiedziec nt propianatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
Prop jest krótkim testem bijesz go co drugi dzień no i wiadomo, że czujesz go szybciutko w organizmie.. Powiem Ci tak kiedy wlazłem sam na propa ważyłem 79kg po propie ważyłem 80,5 kg a efekt był mega.. jadłem Malaya propa i powiem Ci, że na suche mięcho zawsze będę go zarzucał.. jak dla mnie kosmos.. regeneracje będziesz miał dobrą, popęd i wyniki znacznie lepsze.. nie zastanawiaj się zarzuć sobie propka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
jw. propionat w małych dawkach powinien dać zadowalający efekt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
xy'z sog polecial ;) tylko jak z dawkowaniem i ile trwa cykl? oraz jak to cenowo wyglada bo chce sie przygotowac jako ze jeszcze podstawowe odzywki tez musza byc rzecz jasna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Cena to zależy od dilla. Poleć sobie na początek 100 mg e2d przez 8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
słuchaj to zależy od dilla.. ja miałem malayowskiego 10ml pakowane w jedynkach za 60zł biłem go jak Harold napisał e2d tylko ciągnąłem 10 tygodni.. Zawsze możesz kupić w butli 10ml i bić 0,75 co 2 dzień, ale wydaje mi się, że lepiej bić cała 100. zawsze możesz dorzucic mete by doszło siły ;) 20-30 ed a do zawodów redukować zbędne tłuszcze na clenie

Zmieniony przez - xy'z w dniu 2013-05-01 14:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
ok dzieki Panowie - Harold rowniez sog siadl za cenne info. pozdro i pamietajcie: idzie lato, zapach miety... ;) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
NIE PISZEMY W TEMACIE O CENACH!!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma deka meta tren

Następny temat

pomoc z wynikami badań

WHEY premium