SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie dzieje z ta ZLOTOWKA ?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
co jest "spekulacja i gdybaniem" to ze PKB w Polsce zwalnia, polskie firmy zwalniaja pracownikow, czy moze "zabojcze opcje" polskich przedsiebiorstw
komornik88 chcial argymenty wiec je pisze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
iNightWolf czlowieku co ty za bzdury wypisujesz z ta kulka w leb w kantorach...chyba ze chcesz jechac wymienic siano na Ukraine...wtedy jeszcze bym uwierzyl...w Polsce jest jak jest ale przeciez to nie jest jakis Wild Wild West

poza tym nie opaca sie wymienac w banku...a jak masz siana troche wiecej to wystarczy pochodzic po kantorach i negocjowac kurs...

B-50 a mozesz powiedziec gdzie ci dali tyle funa pozyczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
WSZEDZIE W BANKU DOSTANIESZ POZYCZKE JESLI MASZ WPLYWY TYGODNIOWE DO BANKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
ale jezeli nawet oboje mowimy o UK to tu az tak kolorowo sytuacja nie wyglada...przy najmniej u mnie np masa ludzi pobrala pozyczki i wypiela sie na banki...powracali do Poslki albo poprostu maja wyje.bane i nie splacaja...i teraz juz tak chetnie nie daja. A juz napewno nie na warunkach ktore by sie oplacaly...
slyszalem, ze mozna prubowac w innych oddzialach sowjego banku w innych miastach bo duzo zalezy od sytuacji w danym regionie... dodam ze mam konto w lloydsie...



Zmieniony przez - wallywally w dniu 2009-02-18 00:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
To, że euro sięgnie 6zł jest raczej niemożliwe. Dzisiaj gdzieś czytałem, że Tusk już zapowiedział, że jeżeli euro przekroczy 5zł, rząd będzie interweniował, czyli sztucznie utrzymywał kurs złotego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
€ po 6zl? Zbyt piekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
barlcays mam konto stale od ponad 3 lat pare tys na koncie i co tyg przelewy stalej gotowki nie bylo problemu
nawet mi chcieli na sile wciskac mortgage zebym se chate wzial


Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-18 00:30:37

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
rusek2112 - piszesz ze kryzys w polsce dopraowadza do zwolnien i postoju w PKB wez pod uwage ze niski zloty to dobra prognoza dla firm ktore swoje towary sprzedaja za granice np na zachod... dalczego ? proste bo pracownicy pracoja za ta sama wyplate a zachod kupuje taniej niz kupywal... :P tak ze pod tym wzgledem moga sie obawiac tylko zachodnie firmy... dziwi mnie jeden fakt ze POLSKA w tamtym roku po wszystkich obliczeniach importowala wiecej wegla niz exprotowala... dziwi mnie wakt ze wogole improtujemy wegiel ! przeciez mamy go pod dostatkiem :/ ?!?! nie kumam... a wlasnie jednym z czynikow silnej waluty sa zloza naturalne kraju ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Powiem jedno moj Ojciec prowadzi kantor od przeszlo 12 lat, wiec skonczcie *******ic co to bedzie, bo zawsze jak ceny skacza pojawia sie 1000 opini ktore sa choooja warte. Jedynie mozna czekac...to jak obstawiac wynik meczu.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
Wasal - apropo jak zarabia kantor ? co robi np jak ma zaduzo euro a zamalo zlotowek z kad zdobywa te zlotowki ? zamienia je w banku ... ? jak w banku euro jest duzo tansze niz w kantorach... to gdzie tu zysk... ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO ROBICIE W WALENTYNKI

Następny temat

Chicago :) jest ktos ???

WHEY premium