SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie dzieje z ta ZLOTOWKA ?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
minimalnie.... wszyscy czekaja na odpowiedni moment i chyba on byl dzisiaj rano na chwile obecna zlotowka wzgledem euro wynosi juz 4,7...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
wallywally...wiem ze lloyds to gowno bo pracuje tam ...pozyczka dla stafu jest na 7.2, nawet na stafie hoooje zarabiaja. Ja biorac 25000 na 60msc(5lat) miesiecznie place 495.22, odsetki miesieczne 0,58 lipa straszna generalnie bo spodziewalem sie ponizej 7 %. Tak miedzy nami, wlasnie dlatego lloyds jest jednym z najbezpieczniejszych bankow na SWIECIE(i to wszystko pomimo niby?-wpadki z HBOS...przeczytajcie dzisiejszy telegraph)( miejsce szoste) i jako jeden z 10 NA CALYM SWIECIE ktory moze oddac w kazdej chwili caly chajs customerom...to dlatego bo rabie klijentow na kase. A z plusow lloydsa to mila obsluga bo jest most recommended bank in uk /

b-50 chajsu w plecaku nie mam zamiaru nosci wole przelac z konta na konto przez banki bo bezpieczniej...znam historie ktore sie dzieja w pl i w gb i poprostu nie chce ryzykowac.
Moze przesadzam ale dmucham na zimne

ps moze zainwestowac w pln po kwietniu kiedy rzad pl bedzie musial oddac kase brukseli...ja chyba poczekam

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-02-18 19:53:51

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-02-18 19:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
)Moim zdaniem od poczatku byla sztucznie napompowana i cena zawyzona bo jakos boomu gospodarczego w Pl nie widac. Komornik tego co bedzie nikt nie jest w stanie przewidziec. Nightwolf %-

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
wasal chyba zaczynam powoli zalowac ze oszczednosic nie zamienilem na zlotowki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nightwolf wiesz czego loyds jest bezpieczny bo 60 procent klientow to polacy bez polakow byl by niczym o

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-18 23:52:59

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
to prawda Lloyds to prawdziwe zdzierstwa na polakach ,najgorszy bank jak dla mnie debety mnie zżarły na maksa jak oni potrafia krecic oszukac to sie w glowie nie miesci.HSBC nie jest zly

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mi w Lloysie dali na starcie 4kola kredytowki, wiec nie narzekam. Jak cie debet zzera, nie dali ci overdraft?

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
nie kazdemu daja overdrafta....sory ze to powiem ale to ze zdzieraja polakow to jest ich wina, jak ktos ma 20f na koncie, robi zakupy w tesco...po zakupach ma nadal te dwie dychy-powod bo tesco czesto sciaga dopiero po paru dniach...a niekiedy slysze teksty, bo myslalam ze sie pomylili i mi nie sciagneli zreszta inne banki maja podobne charges a np barclays ma wieksze...tylko ze latwiej dostac overdraft w innych bankach...generalnie jak bym mial MLODSZA siostre blondynke to nie zaladal bym konta w lloydsie, ale dla starszego brata juz tak bo kumaty i wie ze jak wbil PIN w tesco czy asdzie to to sciagna. Jaja czasami sa w banku sa naprawde kolesie pobrali telefony i pozyczki w bankach i zjechali do polski oni beda mieli najgorzej bo to sie nie przedawnia niestety a za 10 lat jak juz beda mieli rodziny to zapuka komornik w dzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Też właśnie się zawsze zastanawiam, o czym myślą ludzie biorący ileś tam pożyczki z banku i wracający do Polski z myślą "o, ku..a, ale jestem kozak, tak się dali naciągnąć"

A znam masę takich przypadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Wolf masz wyksztalcenie kierunkowe ze w banku siedzisz ? tak z ciekawosci

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO ROBICIE W WALENTYNKI

Następny temat

Chicago :) jest ktos ???

WHEY premium