SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fabryka Siły - opinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 174
Chciałabym zacząć regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Niestety mój obecny budżet nie pozwala mi na chodzenie prywatnie do dietetyka czy do trenera personalnego. Nie jestem osobą początkującą, w sporcie "siedziałam" wiele lat trenując pewną dyscyplinę sportową. Potem poszłam na studia i pieniądze zamiast na treningi szły na wynajem pokoju studenckiego, dlatego nauczyłam się ćwiczyć w domu, co bardzo polubiłam. Zamierzam kupić hantle regulowane oraz sztangę, bo uważam to za podstawowe rzeczy. Sylwetkę już mam wysportowaną, aczkolwiek chciałabym jeszcze trochę rozbudować nogi, gdyż niestety jako kobieta mam trochę szersze ramiona niż biodra. Zastanawiałam się nad wykupieniem np. jakiegoś 3-miesięcznego planu treningowego i dietetycznego z fabryką siły, bo w komentarzach na fb widziałam dość dobre opinie. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9097 Napisanych postów 82801 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700299
Sądzę że szkoda Twojej kasy . Plan treningowy w domowych warunkach znajdziesz na forum . To samo z odżywianiem . Poczytaj tematy podwieszone i podstawy ogarniesz sama
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 14 dni Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33313 Napisanych postów 23374 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278524
Jak wyżej kolega wspomniał , jeśli mamy ograniczony budżet lub brak finansów to starać się samemu łapać wiedze i ukłądac pod siebie plany bo w necie jest wszystko . Na forum w każdym dziale znajdziesz tak dużo informacji że wszystko sobie ułozysz. Ponadto tutaj też jest opcja wykupywania planów https://potreningu.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6304 Napisanych postów 76265 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756202
Niestety nie znam tej platformy, więc ciężko jest mi cokolwiek napisać w tym kierunku. Myślę jednak, że najlepszym rozwiązaniem będzie to, aby samemu nauczyć się podstaw. W ten sposób wyniesiesz z tego najwięcej. My tutaj jak najbardziej możemy Tobie pomóc w ułożeniu planu treningowego, czy też diety.

Nawiązując do sprzętu treningowego, to podstawą będzie sztanga, obciążenie, sztagnielki, ławeczka, stojaki, dla kobiety drążek i poręcze już trochę mniej. DO tego karimata, roller. Sugeruję zastanowić się czy masz miejsce i fundusze na domową siłownię.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132186 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460792
jak poszukasz to znajdziesz opinie, wiele osób wrzuca tu rozpiski z fabryki które były porpawiane, lub zdarzały się takie same

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - jaki wybrać?

Następny temat

Powrót do treningów

forma lato