SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić, masa czy redukcja?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dokładnie ... Jeśli tłuszczu przybywa znaczy ze jest za dużo kcal , jeśli masa nie rośnie to za mało ale tez nie licz na to ze po 2 tygodniach niewiadomo co zrobisz .. wiec jak po 2 tygodniach nie będzie za bardzo widocznych to się nie przejmuj , poczekaj conajmniej miesiąc na efekty . Mierz obwody jesli biceps , klata, udo rośnie a brzuch w miejscu to jest ok , jeśli obw pasa ci się zwiększy to obetnij kcal .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
zapomniałem dodać ze w pierwszym tygodniu masy mozesz ci przybyć na wadze trochę i w pasie , kwestia tego ze dużo jesz wtedy więc rozpycha trochę brzuch i woda się pompuje .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 221
a czy jest sens żeby przy każdym treningu na siłce ćwiczyć brzuch jeśli robie mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak najbardziej. Daruj sobie tylko przy nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
moim zdaniem nie ma sensu , 1x w tygodniu max 2x wystarczy , właśnie czytałem pewien artykuł i tam fajnie jest napisane " Nie traktuj mięśni brzucha jak by były niezniszczalne" równie dobrze mogę ci powiedzieć cwicz biceps na każdym treningu tylko odpuść sobie przy plecach . Myślę ze jak raz zrobisz brzuch 2-3 cwiczenia w 4 seriach to wystarczy .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Też czytałem ten artykuł. Zrobienie 4-6 serii brzucha na zakończenie treningu siłowego jest akurat bardzo dobrą i sprawdzoną metodą. Napisałem, że odpuścić sobie przy nogach, tj jeśli kolega ma rozpisany trening 4 dniowy, to robi brzuch 3x/tyg, a jeśli trening 3 dniowy to 2x/tyg, więc nie rozumiem gdzie popełniłem błąd? Poza tym biceps i brzuch mają zupełnie inną specyfikę, więc porównanie które dałeś jest tak samo zasadne, jak porównanie kaloryczności oliwy i ogórka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Kolego powiedz gdzie napisałem ze źle mówisz albo ze popełniłeś jakiś błąd .. napisałem "MOIM ZDANIEM" każdy wyraża tutaj swoją opinię a to co autor zrobi to juz jego sprawa , i np napisałeś by nie robić brzucha po nogach a ja robię 1x w tygodniu właśnie po nogach. Każdy ma swoje zdanie , upodobania każdy wie jak co na niego działa . Jeśli ktoś wyrazi opinię sprzeczna z twoją nie oburzaj się odrazu :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
A jednak skrytykowałeś to, co napisałem Ja się nie oburzyłem, beez przesady.



































Kolega mnie chyba oburzonego nigdy nie widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ale z tą przerwą to nie przesadzaj tu by się z 3 posty zmieściły

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 221
ćwiczę 4razy w tygodniu więc zrobie 3 razy brzuch.. dzieki panowie za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na ręce

Następny temat

Dieta na redukcję.

WHEY premium