SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Cześć, mam 23 lata jestem od listopada na diecie od dietetyka, gdy zaczynałem wazylem 94kg przy wzroście 171, aktualnie ważę 74, ćwiczyć zacząłem na przełomie grudnia w warunkach domowych, sprzet mam znalezionych piwnicach znajomych odnowiłem go i używam, do dyspozycji mam ławeczkę, gryf , laweczke skośna, mniejszy gryf, obciążenie do 100kg, hantle do 20kg, drążek, kratownice, atlas na gumy, dobra do sedna mimo, że schudlem 20 kg nadal mi się nie podoba moje ciało ćwiczę już 4 miesiąc, miałem nadzieję że będzie już zarys czegos, mimo prawidłowego BMI nadal czuje się jak grubas, nie ukrywam że do wakacji bym chciał się dorobić "kaloryfera", brzuch trenuje co drugi dzień, na drążku i brzuszkami każdego rodzaju, ogólnie widzę tylko postep w silę bo na początku na klatkę brałem 65 a aktualnie biorę 85,ale to tyle z pozytywów, wklejam zdjęcia, pozować nie umiem, wklejam zdjęcia takie jakie mam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Podstawą kształtowania sylwetki jest solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. U Ciebie niestety nie ma jednego, jak i drugiego. W takiej sytuacji, nie ma co się dziwić, że efekty redukcji tkanki tłuszczowej nie są takie, jakie być mogły, gdybyś wcześniej przyłożył się do tych dwóch podstaw.

Sugeruję ułożyć tutaj sensowny plan treningowy. Następnie udać się do działu odżywianie i odchudzanie i skupić się na ułożeniu dobrej diety. Zapraszam:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Tak z ciekawości , ile masz zerowe zapotzrebowanie kcal i ile aktualnie masz kcal . . Po takiej redukcji 20kg w 5 miesiecy warto by zrobić malą przerwe na regeneracje . Wstaw przykładową dietę w tej formie

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Masz nierealne cele i błedne podejście do sprawy (zapomnij o kaloryferze na to lato - może na następne :) moze )

Dobrze by było też abyś rozpisał tutaj plan treningowy , Pamętaj że lat zaniedbań nie naprawisz w rok a co dopiero w 7 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Planu treningowego jako takiego nie mam, czytałem na forum po różnych podobnych tematach żeby ćwiczyć obiegowo, więc ćwiczę tak naprawdę każda partie ciała, dietę mam na 1900kcal aktualnie nie mam komputera a na telefonie ciężko zrobić przykładowa dietę ale weglow mam 41 %białka 27% tłuszczy 30.9 % jak nie kaloryfer to chociaż chciałbym usyskac bardziej płaski brzuch, moim zdaniem mam otluszczona klatkę i brzuch dlatego nie widać efektow ale może to błędne myślenie, jakis postęp jest w sile tego ukryć się nie da ale wyglądzie to tylko na wadze i brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Nie dziw się że efekty już są słabe skoro nie masz odpowiedniego planu treningowego a kalorie nasz głodowe i organizm się zbuntował po takiej redukcji . .ja mając 70kg i 163 cm. Zaczynam redukcję na 2800 a kończę maksymalnie na na 2300 i zawsze osiągam co chce pomimo że nie wprowadzam głodowych kalorii . Najlepiej jak wkelisz tu zdjęcia przykładowych diet od tego dietetyka .mi się osobiście nie podoba taka kaloryka i robisz sobie krzywdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ogarnij sobie push pull z tematu https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

napisz nam co np wczoraj zjadłeś w cągu dnia i jakie ilosic ]

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2402
Ja tam widzę szansę na kaloryfer w lipcu A 4pack to na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Przykładowa moja dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Byście mogli mi podpowiedzieć jaki trening brzucha mógłbym robić z tym sprzętem co mam, i ile razy w tygodniu można trenowac brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Ech te diety od dietetyków z sieciówek :) porażka - i ta dokładna gramatura , a czy ty wiesz że np jedna kromka może ważyć 70g a inna 20 g , ze plastry wędliny mogą byc różne , ile tego twarogu tam ma byc? 50 czy 200g ??, wiesz że 2 sztuki jaj to może być 80 g lub 140 w zalezności czy jaja S czy XL , Ogólnie wszystkie tego typu diety to dramat i lepiej sobie samemu za darmo ogarnać coś , poświećic kilka dni na czytanie w necie i kombinowac pod siebie .

Na brzuch na poczatek to daj sobie Dead Bug i Bird dog i skup sie na podstawach




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-03-21 17:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
na brzuch dobre są planki by je wzmocnić, jest pełno cwiczen z masą ciała.

2-3 łyżki ryżu, szkoda tego nawet gotować.

Dietetyk się nie popisał taką dietą. Pierwszy lepszy dziennik z forum otwierasz, bierzesz dietę, BTW pod siebie i masz gotowca lepszego niż to

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
A jak z częstotliwościa treningu brzucha ile razy w tygodniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła, a wytrzymałość

Następny temat

Trening w domu.

WHEY premium