SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecicie zamiast białka na noc??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam pytanie co polecicie zamiast białka na noc (chodzi mi o odzywke) Problem jest taki ze przy spozywaniu przez kilka dni nasila mi sie tradzik Wiadomo twarozek itp ale czasami wole uzupelnic to odzywka. Moze jakies aminkowasy? CO o tym sadzicie.


Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem sobie jakies tabletki na tradzik z braktiem. U dziewczyny w gazecie przeczytałem(wypowiedz nastolatekpodobno działa) zobaczymy... Ok popatrze na białeczka i cos zmowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11835
twaróg ,tuńczyk ,białko kazeinowe ,twaróg + białko o szybkim wchłanianiu

Zmieniony przez - jaco69 w dniu 2008-05-04 01:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
rk24 tez tak mam z niektorymi odzywkami, jest to alergia na jakis dodatek najprawdopodobniej. szukaj bialka dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
twaróg + białko o szybkim wchłanianiu

jak dla mnie bez sensu

lepiej juz WPC+oliwa

rowniez mam tak przy spozywaniu np bialek jaj

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a po wiekszej ilośći bialka z żarcie to nie występuje??

Jak nie to j/w spróbuj zmienić odżywkę...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam dopiero teraz odp ale kurde nerwy itp zwiazane z matura. to jaka opcje proponujecie? gdy np wcinam gainery itp przez kilka dni to odrazu dostaje wysypki na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
A byly jakies po ktorych tego nie bylo ?
Tez mam tradzik wiem ze to bardzo denerwujace i frustrujace ALE po odpowiedniej diecie przeciez nie wyskakuja, a w gainerze mozesz miec jakis skladnik, ktory moze powodac nasilanie sie. Dlatego ja bym proponowal zainwestowac w zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zarcie to chyba wiadomo ze jest i bedzie..ale gdy nie mam czasu na posilek to wypijam sobie gainera. Jako tak samego białka nigdy nie piłem (tylko po treningu) takto gainery i po kazdym sie nasilał. Na noc jakas opcja sie napewno przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rk24 - moze byc to zwiazane ze zbyt duzym zakwaszeniem organizmu (choc to tylko hipoteza), zwiazanym ze zbyt duza iloscia bialka w diecie w ogole, a zbyt malą warzyw i owocow. dbasz o to by warzwya byly w kazdym psilku? (nie mowie tutaj o ziemniakach itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warzywa? na obiad sa zawsze:) ziemniaki? nie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
warzywa wmiac wprost - odkwaszają. sa niezbedne nie tylko do obiadu, ale wrecz do kazdego posilku (niektorzy nie wrzucaja okolotreningowo)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermal, scorch, tight - dawkowanie

Następny temat

kreatyna = syf?

WHEY premium