SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po Ronnim

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jak myślicie? Po tym jak Ronni zrezygnuje albo poprostu przestanie wygrywać jaki typ będzie wygrywać?
Dalej taka sama budowa jak Ronni - wygrywa Cutler
Dysproporcje można nadrabiać większymi mięśniami w innych partiach - wygrywa Ruhl
Zaczyna być najważniejsza estetyka - wygrywa Dexter?

Sądze że ostatnia opcja byłaby dla tego sportu najlepsza, kiedy kulturyści z czołówki będą się podobać zwykłym ludziom jak kiedyś to napłynie większy strumień kasy, sport stanie się popularniejszy co będzie lepsze dla wszystkich... takie jest moje zdanie, a co wy sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Będzie wygrywał Cutler,nie mówie,że będzie to taka passa jak Ronnie i bicie rekordów,ale zaraz po Ronnim na jakiś tam czas nastanie era Cutlera,bo ogólnie dużo teraz coraz lepszych zawwodnikó i scena sie zagęszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ja bym bym za estetyka Dextera ale watpie ze tak bedize dalej beda wygrywac tacy roz***nani kolejie jak colleman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
A ja myślę że ludzi najbardziej jarają chodzące apteki (czyt ---> masa ponad wszystko) i taki typ bedzie zwyciężał.

Niestety...

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Bedzie wygrywal Cutler, juz teraz jest w swetnej formie, jest tuz tuz za Ronnim. Kiedy Coleman odejdzie to on bedzie wygrywal olimpie. Przyszlosc nalezy do Cutlera, ma on przeciez dopiero 34 lata.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
1 na cutler 2 na dextera 1 na ruhla... ciekawe :)
A wsumie colemann nie jest taki stary, równie dobrze może skończyć kariere z powodu wypadku lub czegoś takiego ale to samo się tyczy innych, również cutlera...

Gdyby dexter by wygrał, to osoba oglądająca mr. Olympia by pomyślała "on wygląda super" i by chodzili na pokazy, na siłownie i tak dalej i by się rozk¶ecał biznes, bo tak jak ktoś patrzy na Ronniego to każdy myśli tylko że spasiona świnia albo takie podobne i kulturystyka się nie rozwija tak szybko jakby mogła...

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2006-02-16 23:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
roni tak ciagnie , ze mozliwe iz cutler wczesniej ze startow zrezygnuje niz on

lepiej by bylo gdyby zaczeto zwracac uwage na detale i estetyke niz praktycznie tylko na mase ale i tak wg. mnie nadal bedzie wygrywal typ budowy ronniego

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
No dobra co ja bede sie chwalil...poprostu to bede ja :D

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4602
chyba ssal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie sadze ze Ronnie tak szybko odejdzie


pewnie bedzie opcja numer 1 choc osobiscie wolalbym 3 dodaj ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Nie rozumiem co macie do Cutlera? Teraz w kulturystyce liczy sie wielka masa i koles cwiczy tak zeby ta wielka mase miec, gdyby liczyly sie detale itp to prawdobodobnie Cutler cwiczylby wlasnie pod ich katem.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
jak naucza skoksowane byki chodzic na dwoch raciczkach
to ja mam faworyta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub hardgainera

Następny temat

Jacek Kuzminski mistrz trojboju z aspiracjami na strongmana

WHEY premium