SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po 2x mono ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
CP bierz w dni trweningowe tak :
rano na czczo
przed treningiem
w dni nietreningowe :
rano na czczo
w porze treningu

1 porcja = 9 gram

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na upartego możesz przed i po tren
ja tak robiłem i było dobrze
albo wrzuć porcję gdzieś w szkole między lekcjami, kiedy już będziesz miał w miarę pusty żołądek

Zmieniony przez - emenems w dniu 2006-04-21 10:57:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2643
Czytałem że CP jest lepiej brać przed treningiem niż po treningu. Czy to prawda?
Rano na czczo odpada, ewentualnie w szkole a druga porcja przed czy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Bierz kiedy chcesz pamiętaj jednak o tym że:

1) Między porcjami musi być minimum 6 godzin przerwy (na opakowaniu pisze że 8) ponieważ Twój organizm nie jest w stanie przyjąć tyle g kreatyny naraz.

2) Porcja powinna zostać spożyta w miare na pusty żołądek czyli gdzieś 1h - 1,5h po posiłku (zależy co zjadłeś ostatnie).Po krecie możesz znów jejść po ok 30 min (więcej lepiej)

3) CP jest takim stackiem który w swoim składzie posiada takie specyfiki które dodatkowo pobudzają organizm i pompują mięśnie co napewno przyda się w trakcie treningu niż po treningu.

Ja zapodałbym drugą porcje przed trenigiem 30 min a pierwszą półtorej godzinki po śniadaniu na godzinkę przed obiadem.

Pozdro ! _Arriva !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2643
Jedna porcja to 9 g, 2 porcje dziennie czyli 18g
W związku z tym pytanie. Czy wystarczy mi jedno małe opakowanie CP na cykl? Jestw nim 665 g. więc starczy na ok 36 dni,czyli ok 5 tygodni.
Co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Jakbyś dozbierał jeszcze 20 zł to miałbyś już 2x500g Nitro 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Co w związku z tym że miałby Nitro2 ? Może chce CP które według mnie jest lepsze Co do opakowania to 665 g ma duże opakowanie które Ci nie starzy na cykl.Kup dwie małe puchy i ładuj 10g w jednej porcji

Pozdro ! _Arriva !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Jak na moje Nitro II bije skladem CP na luzie ale ani tego ani tego nie probowalem wiec ci nie powiem.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1172
jasne ze starczy! i to spokojnie! powodzonka zecze!;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Jedna duża pucha to troche mało najlepiej by było kupić co najmniej 2 małe

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apteczne zma. sogi

Następny temat

Połaczenie Xpand + ThermoSpeed

WHEY premium