SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po cyklu na MONO.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 575
wiek: 17
waga/wzrost: 62/174
staż treningow cel cyklu: 1,5rok. MASA
stosowane już wcześniej suplementy: Aktualnie Mono.
informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 150g/400g/100g ponad 3000kcal
przewidziane finanse na cykl: Tyle ile trzeba ;)

Witam, jestem w połowie cyklu mono, cel to masa. Biorę mono, gainer i oczywiście przestrzegam diety. W ciągu 2,5tyg waga 5kg w górę. Zaczynam myśleć o drugim cyklu, ponieważ chcę zebrać potrzebne środki finansowe. Czy polecacie coś innego na drugi cykl? A może drugi też jechać na Mono, może coś dorzucić do mono?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może horse power + mono?

lub stack sfd zamiast hp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
to miałeś 57 kg po 1.5 roku na siłowni ? lol

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 575
Gdy zaczynałem ważyłem 50kg, 1,5 roku z przerwami, więc można powiedzieć 1 rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może jakiś stak ? przed i po treningowy :) cytonox + cytocell , storm + shock , sam osobiscie polecam jack3d :) + six star professional strenght creatine
wybór należy do Ciebie , i ile możesz wydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 575
A co polecasz najbardziej, interesuje mnie Twoje zdanie, bo ja nie wiem na ten temat za wiele ;). Do drugiego cyklu mam jeszcze sporo czasu, więc kasa nie gra roli, zdołam do tego czasu zebrać potrzebną ilość ; )).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
na drugi cyklon tez wez pojedyncza forme.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na drugi cykl moze cytonox + cytocell , jest to cos podobnego jak storm + shock tylko o wiele tansze polaczenie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 312
A ja Ci radzę rozpisać dietę na 4000 kalorii i dalej brac mono, a kasę wydać na jakiegoś gainera, którego będziesz brał np. po obudzeniu i przed/po treningu.

Tyle lat się oszukiwałem kupując suple, a wystarczyła dieta "na maxa". Wiem co mówię - 10kg w 4 tygodnie (dane w moim profilu nieaktualne). Tylko uważaj na rozstepy, jak tylko zobaczysz cos na udach czy kolo klaty to zacznij sie smarowac (mocznik + maslo kakaowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 575
Jeszcze tak myślę żeby dorzucić do tego mono jakiś stack? ;]

Czy lepiej jednak samo mono jechać drugi raz?? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Jeśli fajnie na ciebie samo mono podziałało to nie ma sensu dokupywać stacków jeszcze za wcześniej albo spróbuj z jabłczanem tak dla odmiany a stack weź na kolejne cykle a nie wszystko od razu skoro możesz osiągnąć to samo odpowiednią dietą a potem możesz mieć zastój i lepiej na ciebie suple podziałają mam tu na myśli stack'i

Mój dzienniczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro Caps czy No Muscle Pump

Następny temat

Gainer czy białko w moim przypadku?

WHEY premium