SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o tym sadzicie ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
Kłaniam sie
1. Mam zamiar zakupic sobie 2 puchy X panda + 3 kg biala z ostrowi i Carbo z Biogenixa , jak myslicie czy to dobry zakup ??
2. Od stycznia ide do roboty i wiadomo ze nie bedzie tak jak kiedys z szamaniem jedzenia wiec doradzcie mi jak szamac to pialo aby to mialo sens , czy ewentualnie zakupic jakiegos dobrego gainera i szamac go w pracy :?
Napisze wam jak przebiega moj dzien np. w poniedzialek : z rana szama i odzywa bialkowa i do roboty w robocie jem jak to w robocie i tu bym sie wspomagal gainerem ? powrot z roboty obiad i odzywa bialkowa , silownia , po silowni posilek + odzywa bialkowa , pozniej kolacja i na wieczor odzywka :? Doradzcie mi czy tak moze byc , czy ewentualnie cos pozmieniac .

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
ok postanowilem tak z rana bialo w robocie gainer przed silownia bialo po silowni gainer i na noc bialo mysle ze tak bedzie optymalnie :)

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
do prcy kup gainera albo rob mix ostrowia+carbo
skadnabym sie ku ten 2 opcji najlpeiej tak by bylo
pol ostriw i pol carbo na jednma porcje
co do xp to bierz jedna porcje z rna na czczo a potem po 30-45 min
mzoesz zjedsc jaks posilek, druga porcja najpeij przed tregiem
po tregu carbo w dawce 50-60g za jakies pol godziny bierz porcje bilka albo zjedz jaks posilek po trenigowy

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
chyba jedbak zakupie sobie gainera do roboty :) tylko teraz jakiego ? mi sie zdaje ze Monster Mass z Biogenixa bedzie odpowiedni co wy o tym sadzicie ?

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
mzoe byc:
mix ostrowi z carbo
monster mass
bulk
top mass
ja bym sie sklanial ku mxie ostrowi + carbo ale nie kazdemu smak moze przypasc do gustu, mozesz kupic bul ktory ma stosunek wegli do bilka 1:1 czyli w sam raz do roboty jako posilek zasteczy latwiej jest uzuplenic diete wegklami niz bilkiem , jesli bys sie zdecydowla na monster mass bierz w foli nie znudzi, Ci sie tak szybko smak i bedziesz mogl zmienaic se co jaks czas

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
Monster mass bedzie dobry jest uwazany za jeden z lepszych ewentualnie zamiast niego mozna mass xxl albo gain bolica. i powinno byc ok

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
gainbolic nie za bardzo za duzo wegli za malo bialka

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
hmm mixa ostrowi z carbo nie bede robil :) bede szamal samo bialo , zakupie do tego jeszcze monster masa ktorego bede sobie pil w robocie i po silowni , z rana ostrowia i na wieczor i mysle ze tak bedzie optymalnie ?
hator SoG dla ciebie :)

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
na noc 20g bialka i 100g twarogu przed snem

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ostrowię dodawj do posiłków ubogich w białko a także mozesz przed i po treningu.
gainer natomiast jest wskazany jako zastepstwo posiłku- bo wiadomo w pracy teraz najczęściej jest tak, ze oprócz przerwy nie maczasu na drugi posiłek, wiec walniesz sobie 100- 150g. monterr-a i bedzie oki.- jesli dieta w dalszej ceści dnie bedzie wystarcajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
xp 2 porcje ed
po treningu xp+30-40g carbo
bialko wg brakow w diecie oprcz tego w okolicach treningowych i na noc mozesz
gainer wtedy jak nie mozesz zjesc posilku , monster skladowo ok ale smak sredni , znudzil mi sie szybko

zadbaj o diete bo ona jest tu najwazniejsza . Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
co do tego jak szamac x panda juz wiem :) ale glownie rozchodzi mi sie o to kiedy pic gainera a kiedy bialeczko ? co wypic lepiej po sniadaniu ? gainera czy bialko ? to ze w robocie gainer to logiczne a praca luzna wiec zadnych problemow nie bede mial wkoncu bede robil u kogos z rodziny :) Bialko przed treningiem i na noc OK :) a gainer moze oprocz tego ze w robocie to jeszcze po silowni po tym jak zjem posilek ? mysle ze tak mogloby byc :) Co do tego czy mi sie znudzi smak monster massa to nie sadze wlasnie koncze 2 puche gainera mct z olimpu i to ten sam smak :DDD Sogi dla tych co wyrazili zainteresowanie :) ale wciaz czekam na kolejne odpowiedzi :)

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MALTODEKSTRYNA

Następny temat

Leucyna i wzrost masy mięśniowej

WHEY premium