SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najlepsze na spalanie tłuszczu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 131 dni Przeczytanych tematów 9
Od 3 tygodni jestem na pierwszym cyklu. Kłuje 1cm3 co 2 dni ,,drostanolone propionate100mg/ml"
Znajomy mi powiedział że tego się samego nie bierze tylko łączysz z testosteronem bo inaczej nic nie daje. Nie wiem czy to placebo czy może jednak coś daję bo napewno dużo szybciej się regeneruję niż bez tego więc trenuje dłużej i codzienne a nie 3 razy w tygodniu gdyż zakwasy przechodzą mi dosłownie w pół godziny.
Moim celem jest schudnąć co najmniej jeszcze 25-30kg
Mam 168cm wzrostu i aktualne 98kg. Rok temu było 127kg więc musiałem ruszyć dupę na trening.
Co dołożyć do masteronu?
Mam tabletki Clenbuterol 20mcg, testosterone enanthante 300mg i trestolone acetate 50mg. Zależy mi głównie na szybkim spalaniu i by nie zabiło mi organów w ciągu tygodnia. Dołożyć coś do tego masteronu z posiadanych rzeczy, a może coś innego lub zrezygnować z masteronu a brac coś innego?
Ja nie znam się kompletnie na tym im dłużej czytam o dopingu tym mniej wiem.

Chciał bym konkretnie co kuc i ile by było szybko efektywnie i z możliwie jak najmniejszymi szkodami dla organizmu. Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94738 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
Wrzuc ankietę działu oraz wyniki badań zanim wszedles na saa ,wybór bardzo słaby jeśli chodzi o środek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
witaj, tak to prawda.
Master solo za duzo tutaj Ci nie pomoze i raczje nie praktykuje sie stosowania srodkow SAA bez bazy w postaci testa. Jedynie wyjatkami sa sytuacje leznicze typowo pod urazy itd jak mialo to miejsce u Karasia, ktory udawal, ze nie wie, ze stodowano u niego doping.
Oczywiscie na pocztaku benefity beda odczuwalne, ale nie w dluzszej perspektywie jako cykl.
Wrzuc pelne info o sobie to pomyslimy jak Ci tutaj naprowadzic, bys dobrze wykorzystal to co masz i ewentualnie zaopatrzyl sie na przyszlosc lepej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94738 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Deficyt kcl
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek

Następny temat

Zły odblok

WHEY premium