SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najlepsze na mase

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Witam jestem nowy wiek oczywiscie 21 lat, co byscie dobrego polecili na mase

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
zależy jakiej jakości i na ile chcesz mieć tą mase , wszystko zależy od twoich finansów i cierpliwości

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
finnase powiedzmy 200 zł masa no tak aby bylo jak najmiej spadkow, a na jaki okres czas. Mialem juz jeden cykl 100 tabsow mety oczywiscie do tego baileczko wegle oslonki, powiem szczerze nic nie przyszlo, ale to wina mety tak mi sie wydaje byla jakas lewa, wiec chcialbym cos innego sprobowac nie musi byc koniecznie w tabsach moga byc strzaly dostep do tego mam tylko prosil bym o rozpiske
1

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200zl Prima aprilis sie skonczyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
za 200 zł to białka nie dasz rady kupić w odpowiedniej ilości więc tak .... Szybka masa w krótkim czasie : 15 ampułek Omnadrenu 250 + 200 metanabolu - oczywiście spadki będą spore po cyklu i masa bedzie dość słąbej jakości.... Masa bardzo dobrej jakości : Deca + Sustanon 250 + winstrol w tab. 5 mg

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1810
za 200zl to mozesz sobie odzywki kupic

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1810
za 200zl to mozesz sobie odzywki kupic

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Masa bardzo dobrej jakości : Deca + Sustanon 250 + winstrol w tab. 5 mg
ok jakie koszta miejwiecej, jesli mozna prosze o rozpiske ile co w jakim dniu, białko akurat mam z OVOPOL troche smierdzi ale 3 kg mam ))

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1810
9 artykulow przeczytanych, 3 wyslane, profilu brak... sorry ale ciezko bedzie zeby Ci ktos pomogł

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
3 kg to w 2 tygodnie zjesz cykl na mase musi trwać minimum 8 - 12 tygodni więc troche przymało tego białka deca 2ml około 30 zł , sustanon 1 ml 14 zł winstron tab 5 mg. około 150 zł

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Cholera profil wypelniony tylko ze panowie z kulturystyki zaktualzuja go za 60 minut, profil no co tu dac mam 21 lat cwicze od 1 roku czasu bralem odzywki, potem skusilem sie na cykl z metka z 100 tabsow w***alem w to kase bo oczywsicie do tego dieta, wegle i bialo, witaminki i takie tak ale okazlo sie ze metka byla lewa moj dostawca mie wykiwal teraz ma z pewnego zrodla chcem zzucic cos na drugi cykl no powiedzmy na pierwszy bo tamten i tak sie nie liczy tylko nerwy i zero przyrostu choc najmiejszego poprostu nic, bic - 32 cm, klata 105, wyciskanie na klate 60 kg, wiem ze mizerne ekfekty, ale coz trzeba ze radzic i czyms pomoc wiec jesli mozecie rozpiszcie mi dobry cykl z gory dzieki

Kitesurfing THE BEST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W WYBRANIU JEDNEGO Z 4 CYKLI

Następny temat

Fotka

WHEY premium