SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zły odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 546

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
Witam
Mam pewien problem po 15 miesiecznym cyklu na testosteronie plus okresowo npp i metanabol
Pierwsze 3 miesiące npp 500 tygodniowo plus enan 500 tydzień później 6 miesiecy takie trt 200-150 enan tygodniowo
Później 3 miesiące npp piramidalnie szło od 200 do 500 tygodniowo i piramidalnie wejscie i zejscie i do tego metanabol pierwszy miesiąc 50mg miesiąc przerwy I później trzy tygodnie 50mg. Następnie jakiś miesiąc leciał 500 teść tygodniowo później podniosłem na dwa miesiące do 750 I do tego 4 tyg mety 50mg I miesiąc przed zejściem z cyklu stopniowo schodziłem z dawek aż do 200 w ostatnim strzale. Co kilka tygodni podawałem paczkę hcg MAGNYL 5000 które właśnie jest chyba powodem problemu które jest bardzo fejkowe. Po cyklu podałem dwie paczki tego hcg Następnie wziąłem clomid I jestem na 17 dniu clomidu ale badania są słabe. Nie zrobiłem badań zaraz po hcg tylko dopiero w 17 dniu clomidu :/

Jeśli chodzi o samopoczucie to jestem trochę zgaszony taki i mam bardzo słabe libido

Panowie co byście doradzili w takiej sytuacji
Zapłaciłem już dwom trenerom na dniach i jeden powiedział żeby wejść na propa na 3 tygodnie na małe dawki później dać dobre hcg I dopiero clomid. Drugi powiedział że w żadnym wypadku tego nie robić i żeby dokupić jescze 40 tabletek clomidu I to wykorzystać i obserwować. Robię tak jak ten drugi powiedział ale mam mieszane uczucia teraz
Z góry dziękuję za podpowiedzi







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Tutaj masz ankietę wypełnij ja

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

I wklej

Daj badania sprzed cyklu
Nie jest tak źle, też bym był za opcja dalej clomid aż do skutku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
WIEK:
2. WAGA: 82
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:115
-udo:65
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4
6. DIETA:
-białko:2.5
-węglowodany:cała reszta
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 cykle 100 tab mety 10 strzałów prop 100. Później dwa cyklem po 16 tygodni na enan
8. TRENING: fbw 4x tydzień
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:3lata
11. POZIOM BF%:17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):brak
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:brak Dipy 60kg 10x
-martwy ciąg:200 4x
-przysiad:160 5x

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
Badania z przed cyklu też są słabe. Myślałem że jeśli coś jest w widelkach to jest dobrze ale teraz po czytaniu więcej informacji już wiem że tak nie jest. Że to było źle zrobione od samego początku i od ostatniego cyklu teraz też wiem :/
Dodam jeszcze że poprzedni cykl 12 tygodni na enan I zejście z powodu kontuzji barku. Wtedy dałem tylko paczkę hcg I trochę clomidu może z 10 tabletek. Pewnie dlatego wyniki z przed cyklu tego który opisałem też są Słabe .
Między tymi cyklami 3 lata przerwy było a ja czułem się calyczas normalne czy bardzo dobrze i libido bardzo dobre i samopoczucie git. Teraz jest z tym lipa wrzucam badania sprzed cyklu czyli 15 miesięcy w tył




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
lukash9403
WIEK: 29
2. WAGA: 82
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:115
-udo:65
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4
6. DIETA:
-białko:2.5
-węglowodany:cała reszta
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 cykle 100 tab mety 10 strzałów prop 100. Później dwa cyklem po 16 tygodni na enan
8. TRENING: fbw 4x tydzień
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:3lata
11. POZIOM BF%:17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):brak
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:brak Dipy 60kg 10x
-martwy ciąg:200 4x
-przysiad:160 5x

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Lec clomid z 5 tyg po 50 mg na noc pod koniec cloma badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
Cześć
Jestem teraz na 45 dniu clomidu I przesyłam wyniki
Jak to wygląda? Kontynuować clomid jescze kilka tygodni i na koniec wrzucić tamoxifen?
Jak to jest po zakończonym clomidzie później te wyniki spadają trochę w dół
Dzięki z góry za pomoc




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Ten magnyl to jest szajs. Z tych 5000ui to tam jest może z 20%, imperial średni, vir-provigil-kwas, lepiej tego nie wstrzykiwac. Actiza 2500ui dobra jest, choć zastrzyki bolące. Przyp******isz 4 paczki w odstępie 3 dni, jaja będą cięzkie jak arbuzy. Co tu da sam clomid, jak jajka nie zaskoczyły?? Hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Nie doczytałem ostatniego postu ^_^.. Test w połowie i LH i FSh równiez, wiec wyglada że jest chyba dobrze. Apropo hcg, to co sprzedają na czarnym rynku to jest jakaś padaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 23
Dzięki za podpowiedź

Lodzianin1 mógł bym Cię prosić jeszcze o podpowiedź?
Dokupić jeszcze clomid czy brać teraz tamoxifen a może już całkiem zakończyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Zapytam, clomid miałes apteczny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepsze na spalanie tłuszczu.

Następny temat

HCG + prolongatum

WHEY premium