SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zły odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Witam, 26 lat, pytanie mam odnośnie złego odbloku, który aktualnie przechodze... otóż od maja 2020 do jakoś stycznia 2021 byłem na enatanie 250mg, dwa razy w tygodniu po 0,7ml (tak rozpisał mi mój ,,mistrz" środków), trenując pod sporty walki/dynamiczne i jednocześnie będąc na redukcji. Niestety, głupi przed, a po chyba jeszcze bardziej, nie załatwiłem sobie HCG, nie miałem od kogo, kontakt od paru osob sie urwał... to tez próbowałem się odblokowac samym clomidem oraz jakimiś boosterami testosteronu ale chyba kiepsko mi to wyszlo, bo w święta wielkanocne robiłem test wolnego testosteronu i wyszło 7,40. Mój ,,mistrz" powiedział, że to przejdzie, że juz za miesiąc bedzie lepiej, bierz te boostery... w międzyczasie załatwiłem sobie HCG Magnyl 5000 dwie paczki po 5tyś jednostek i wziąłem je w ostatni tydzień kwietnia, no to teraz w poneidzialek, 3 maja powtórzyłem test wolnego testosteronu i dzis wynik przyszedł 4,40 pg/ml, gdzie norma to 7-22,7... a we wtorek niestety już wszedłem na propa 150mg i pytanie teraz, co z tym fantem robić, cisnąć dalej testosteron? Teraz już mam załatwione 3 paczki HCG Imperial Life Science po 5tys. j. i 24 tabletki clomidu. Cisnac propa i wtedy sie odblokować, wziąć to co mam teraz? Jak to widzicie? Potrzebuje fachowej rady

P.S. dodam, że w ogóle nie odczuwam niskiego poziomu testo... normalnie mam ochote na seks, normalnie stoi, libido ok, wysypiam sie ok, trenuje codziennie i wiadomo, że regeneracja nie jest już tak dobra jak wczesniej na enatanie, ale nie jest źle.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - MMAciek19 w dniu 2021-05-06 22:11:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html. Badanie TSH , ft3 , ft4 gdzie ?


Zmieniony przez - Geno777 w dniu 2021-05-06 22:28:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Skoro bijesz testa jest libido

Ankieta i wrzuc wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Badałeś testa całkowitego estradiol e2, prolaktyne lh, FSH morfologie, progestregon ? Do cloma załatw nolvadex jakie masz stężenie tego Clomid ? Ankiete uzupełnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rozpisz ankiete w całości + wstaw foto badań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
1. WIEK: 26
2. WAGA: 94
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 2012r
6. DIETA: 2400kcal
-białko: 180
-węglowodany: 260
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden opisany w pierwszym poscie
8. TRENING: 5 dni w tygodniu, w pon sr pt trening biegowy, w pon i czw siłowy, w wt i pt obwodowy, w sr wlasna masa ciala
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w styczniu 2021 skonczony enatan 250mg
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: już pare lat temu pojawiła sie lekka łysinka na czubku głowy, ale za pomocą loxon max już jest mniej
15. PPM (podstawowa przemiana materii): PPM - wzór Mifflina = 1945.00
16. WYNIKI SIŁOWE: marne, nigdy nie trenowałem typowo pod siłe, co raczej pod sporty walki, dynamiczne, tory przeszkód
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Badań na razie jeszcze nie zrobiłem, gdyby ktoś mi napisał jakie dokładnie to spróbuje ugadać ze swoim lekarzem co sie da na skierowanie


Zmieniony przez - MMAciek19 w dniu 2021-05-07 11:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Teraz jesteś na testosteronie?
I chcesz robić pct czy dalej lecieć na testosteronie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Teraz to badania nic już nie dadzą skoro znowu bijesz teścia . Jesteś zablokowany. Musisz się określić czego chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Tak, od wtorku wszedłem na propa 150mg, nie wiedząc do końca, że jestem zablokowany. A wszedłem na propa ponieważ musze poprawić do czerwca, powiedzmy polowy, swoje wyniki sportowe. Z jakiego powodu do tego czasu to zachowam dla siebie, nie mogę o tym mówić. Te trzy paczki HCG i clomid który mam 24 tabletki clomiphen citrate/anfarm 50mg wystarczy żeby sie potem odblować? Coś dokupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Pewnie jakieś ia się przyda(exe,ari) ,warto by też wbić teraz jakieś hcg i za miesiąc tak więc hcg braknie
Badania i tak przydalo by się teraz zrobić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
W ostatni tydzień kweitnia wziaem dwie paczki HCG ale chyba jakieś trefne było :/ chyba, że potrzebuje to czasu, zeby sie rozkrecic i zacznie dzialac?

Mam trzy paczki HCG, ale mogę dokupić w razie co.

Jakie konkretnie badania mam zrobić?


Zmieniony przez - MMAciek19 w dniu 2021-05-07 13:27:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa od propa na TYDZIEŃ - co robić ?

Następny temat

Sterydy a dziecko

WHEY premium