SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pomoc w spaleniu fatu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Witam mam pytanie czy jest jakis srodek,ktory mogl by mi pomoc w spalaniu fatu?Jestem na cyklu bold+prolong.Z gory dzieki.Pzdr.

(ON)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Juz wiem wszystko.Ale narazie bez wspomagaszy dam rade.Jak bede mial 47 w lapie to wtedy warto redukcje robic.A tyle fatu co mam to bez tego spale.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jest i to kilka,spalacze,efka,t-3 itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Do wyboru do koloru

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Kręć aeroby +dobry spalacz (poczytaj w dziale z suplami)

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
venom + 3 razy w tygodniu aeroby i leci albo hyperdrine wlasnie biore i nienarzekam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
bez spalacza fet poleci
tylko dobra dieta + aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Efka,t3 co wybrac??Jak to stosowac?Nigdy wczesniej z tym nie mialem stycznosci-jakos nie mialem takiej potrzeby.Dieta i aeroby wszystko jest.Jakos wpadl mi teraz pomysl zeby wyebac wiecej tluszczu z siebie.Na lato kaloryfer hehe.Pomoze ktos??Co najlepiej wziasc na pierwszy raz?W jakich dawkach?Kiedy to wrzucic do cyklu itp.Jakby sie komus chcialo doradzic to bym byl bardzo wdzieczny!!Niestety tych sogow nie potrafie dawac albo nie moge nie wiem.pzdr!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Wiem,ze poleci,ale chcialbym cos na wspomaganie.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
najważniejsze to trzymanie bilansu na minus lub ewentualnie na zero
z tego co pamiętam to chciałeś ostatnio budować masę więc nie bardzo to widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
A tzrymajac bilans na zero bedzie jakis efekt??

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Albo n.p. na koniec cyklu ruszyc ze spalaczem jakims.No nie wiem.

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium