SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pomoc w spaleniu fatu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Nie da sie n.p. budowac czystej masy miesniowej nie zatluszczajac sie??Albo budowac miesnie a w miedzy czasie spalac tluszcz?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Ja na przykład ćwiczę po półtorej godziny sama w domu plus 2 razy w tygodniu chodzę na basen i wpomagam sie L-karnityną w lynie(spala tłuszcz ale trzeba ćwiczyć). Codziennie piję dawkę 12 ml pół godziny przed wysiłkiem.Oby tak dalej, aż do lata

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
FoneX w jakimś stopniu można,lecz wymaga to dobrej znajomości swojego organizmu,dopracowaniu diety perfekt -manipulowania składnikami

sixtus ale to nie dział odchudzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Pani kochana L-karnityna jest dla dziewczyn i na dodatek nie dziala.Nie potrzebnie wydaje pani pieniadze na ten badziew(chyba,ze ma pani za friko-wtedy tez bym to stosowal).A poatym ja tez cwicze po poltora godziny z tym,ze na silowni no i nie chodze na basen,ale biegam wzamian za to.No i niestety efekt nie jest dla mnie wystarczajacy.No i dla mnie podejscie do sportu nie jest typu-oby tylko do lata ;).Ale dziekuje za wsparcie,pozdrawiam i zycze efektow w pani ciezkiej pracy;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego a myślałes nad tym zeby clen wrzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Flex-mysle,ze dalbym rade.Chodzi mi tylko o to jaki wziasc srodek(jak go stosowac itd)Chodzi mi o to zeby pomogl mi w spalaniu fatu tak jak koksem wspomagamy budowe miesni.Nie chce robic jakiejs mega wycinki czy redukcji.Tylko znalesc jakis srodek,ktory pomoze mi swoja moca.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Obojetnie co.ChChcialbym zeby mi ktos poradzil co dzial.Co mi moze pomoc.I jak to brac.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj z klenem. 5dni on 5 of.aleterazchyba wycinkanawet lekka to nie najlepszy pomysł bo po boldzie apetyt troche skacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Chvja tam skacze Dawke na ochrone stawow tylko wrzocilem bo po kontuzji jestem,ale nie o to cho. Ile tego clenu kupic?Jak go dawkowac,kiedy zaczac brac?,przez ile czasu?Dzisiaj mija 3ci tydzien cyklu bold 200ew,prolong 300e5d.W ktory clen celowac o ile jest jakis wybor?Dzieki.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Dobra zawijam sie barki robic.Piszcie jak wam sie chce.Bede bardzo wdzieczny bo to jedyne zrodlo na ten moment z ktorego moge czerpac informacje na temat treningu bo moj trener to tylko mowi,ze miesien musi byc cieply nic wiecej

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium