SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam trenowac?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
Witam! Wiem ze byc moze temat sie powtarza ale naprawde potrzebuje fachowej opini. Chcialbym zaczac trenowac jakas sztuke walki. Nie bardzo wiem jaka a jest to bardzo uzaleznione od mojej postury. Jestem drobny mam 176 cm i waze 62 kg. Uprawiam sporty tak wiec mam kondycje dobra, gorzej z sila.. wiadomo przy takiej masie... Jaka sztuka walki jest dla mnie odpowiednia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
zalezy co masz w poblizu... jaki klub

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
zawsze mnie zastanawia dlaczego w pytaniu o odpowiednia SW pytający podają swoje gabaryty?

Hej jestem Ziuta, moje wymiary to 90-60-90, czy lepszy dla mnie będzie oral, anal, czy normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
Witam, jestem nowym uczestnikiem forum, i chciałbym się poradzić ekspertów w dziedzinie sztuk walki. Skorzystam z okazji i napisze tutaj, żeby nie zakładać kolejnego topiku z serii "co trenować?". Mam 18 lat, mieszkam w Krakowie i chciałbym zacząć trenować SW od października. Moim typem jest Teakwondo lub Muay Thai. Troszeczke się już na temat tych styli naczytałem na tym formum. Moje pytanie brzmi, ile mniej więcej czasu trzeba, aby efektywnie sie czegoś nauczyć, co mógłbym wykorzystać w realnej walce, czy to są miesiące czy lata? Moja 2 prośba jest taka, aby ktoś kompetentny wskazał mi dobrą szkołe gdzie żeczywiście się czegoś naucze, jeszcze nie wiem który styl wybiore więc prosze o wskazanie szkoły TKD i MT. Moja ostatnia prośba: moja dziewczyna również chciałaby zacząć trenować SW, nie w celu walki na ulicy, tylko w celu rekreacyjnym, gdzie popracuje nad swoją kondycją, ciałem i psychiką. Oczywiście miłoby było, żeby nauczyła się czegoś w miarę przydatnego:D Tu też prosiłbym o wskazanie odpowiedniego stylu dla kobiety, oraz szkoły gdzie bedzie traktowana poważnie (nie jako wybryk natury), i gdzie czegoś sie naumie:P
Z góry dziękuje i przepraszam za moją niekompetencję.

Błędy - to droga do prawdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
www.kct.website.pl Tu masz dobry klub tkd. Jeżeli zależy Ci na szybkim zdobyciu umiejętności walki MT jest lepszym wyborem. Jeżeli chcesz oprócz tego pobawić sie też w inne rzeczy to proponuje TKD w powyższym Klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
Dziękuje. Prosiłbym jeszcze o pomoc w wskazaniu dobrej szkoły MT w Krakowie.

Błędy - to droga do prawdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1851
MT to dobry wybór, taekwondo jest zbyt usportowione... niestety. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
Też tak słyszałem, więc jednak wybiore MT. Tylko tak jak mówiłem wcześniej prosze o wskazanie dobrej szkoły, bo sam nie jestem w stanie ocenić gdzie mnie czegoś nauczą.

Błędy - to droga do prawdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Muay Thai jest na Lea 44. trener Rafał Szlachta.
Wiecej info no www.thaiboxing.pl
Od pazdziernika (mam taka nadizeje przynajmnniej) wraca do nas trener z Tajlandji, Salid, wiec naprawde mozna sie sporo nauczyc. Polecam i pozdrawiam!

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
Dzięki. Do zobaczenia na treningach.

Błędy - to droga do prawdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wpadaj, wpadaj.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest sanda

Następny temat

Filmy, materiały instruktażowe dotyczące Judo

WHEY premium