SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze na pierwszy cykl ? (Prosze o pomoc)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mr.y jestes po***any i tyle


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diolek:
ty zato jestes straaaasznie madry !!!

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
Heh no widze, ze determinacja godna lepszej sprawy. 17 lat to hormonalnie jestes jeszcze max nieustabilizowany. Jak sobie zaczniesz juz teraz mieszac, to szybciej niz myslisz bedziesz schorowanym, wqrwionym facecikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przeciez realia sa takie ze koksuje sie nie od 17 roku zycia, a od 15 (mlodszych narazie nieznam...)
niewiem co zmieni sytuacje jaka jest naprawde.
moze smierc?
moze jak taki chlopaszek poczyta ze kto koksuje w takim mlodym wieku jak ja, to mu sie zdrowie tak ***ie, ze to normlanie zyc sie nie da, to moze wtedy dopiero niewezmie, tylko pocwiczy jeszcze z 2 lata na sucho...

no ale zeby taki lepek mogl sobie poczytac o takim mlodym koksiarzu z popsutym zdrowiem, to najpierw musi go spotkac nim sam wezmie...

no wiec, niech tym mlodziutkim koksiarzem bede ja a mlodsi i troche starsi niech wrazie czego wezma przyklad ze mnie (jesli mi sie cos s******li),
bede pisal o wszystkich skutkach jak tylko zaczne kuracje

jesli beda straaasznie tragiczne, to moze kilku mlodych pakerow, bedzie cwiczylo dalej na odzyweczkach, a o koksach pomysli jak dorosnie.. !?

zawsze jakis to sposob jest !
Pozdrawiam i zycze zeby bylo mniej takich ludzi jak ja !

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Jak Ty chlopcze glupio gadasz...

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty zapewne 5 lat temu byles o niebo madrzejszy odemnie, no ale co zrobic, jesli teraz taka mlodziez ?

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Widze ze zdania w postach klecisz w miare poprawnie ,ortografia jest ok,wiec zupelnie tepy nie jestes.Przeczytales pewnie wszystkie opinie i wiesz co jest mniej wiecej grane.Wkurzaja cie te moralizatorskie bla bla i nawet cie troche rozumiem-gada bogaty biedakowi o zaletach oszczedzania.Wez najmniejsza dawke (np.2razy medyczna)i jak cos ci sie stanie(nie sadze)to bedzie tylko potwierdzenie teorii ewolucji-najdurniejsze osobniki odpadaja,choc ja ci zycze oczywiscie jak najlepiej.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(nie) dziekuje ;)

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Nie wiem czy bylem madrzejszy ale napisalismy Ci ze nie powinienes brac bo jestes za mlody-Ty filozofujesz. Napisalismy Ci w koncu co masz wziac-Ty filozofujesz. Zyczylismi powodzenia-Ty filozofujesz. Czlowieku chcesz to bierz nie chcesz to nie bierz ale juz nie nudz... :(((

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra, ale nie filozofuj

MR. Y
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cycuszki

Następny temat

Synthol

WHEY premium