SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest ważniejsze : posiłki czy sen (regenereacja) ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
Wiec tak, mój dzień wygląda w ten sposób że nie jestem w stanie zjeść sześciu posiłków a jedyne pięć.
Zaraz opisze jak to wygląda.

1) Wstaje koło 9.30 czyli o 10.00 pierwszy posiłek
-11.30 trening (3x na tydz.)
2) 12.30 po treningu posiłek
- 14.00 praca (do 22.00)
3) 18.00 posiłek
4) 22.20 posiłek po pracy
5) 00.30 ostatni posiłek
- i około osiem i pół godziny snu.

Wydaje mi się że 5 posiłków to mało
Gdy jadłem 6 czułem się lepiej.
Czy mogę poświecić np godzinę snu i wpleść jakoś szósty posiłek czy to wyjdzie na korzyść?
Myślałem nawet żeby wstać w połowie snu na pare sekund i wypić wcześniej przygotowanego szejka
Póki co nie ma żadnych suplementów.
Skoro musze iść na kompromis to co wybrać więcej snu czy więcej jedzenia?
Z góry dzięki
pozdrawiam

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ja praktycznie nie śpię. Ok. 4-5 godzin na dobę i masa idzie dobrze jak i redukcja. Jak jesteś zmęczony to śpisz i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie ma czegos takiego dieta trening regeneracja, szczerze mikadorus zdziwiłem sie twoja wypowiedzia, ( to że wszystko jest ok ale do czasu twój organizm wcale sie ok nie czuje i wczesniej czy pozniej da o tym znac) ja tak cwiczylem przez rok i dał znać-fizycznie i psychicznie- ale nie o tym mowa.

1.8 godzin snu jest ok, ja osobiscie jak mam mozliwosc to jeszcze drzemke sobie zrobie sen jest bardzo wazny i o to musisz zadbać. bo po pewnym czasie bedziesz wygladał jak weteran wietnamski. i organizm zacznie zabierac z wszystkich dosptepnych zrodeł,
2. odpusc sobie ten ostatni posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
ok dzieki Tomasz sog

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tylko żebys mnie zle nie zrozumiał nie ma czegos takiego to bylo do mikadorusa , zebys nie zrozumial tego tak bo widze że troche kulawo napisałem, ze nie ma czegos takiego jak DIETA TRENING REGENERACJA- bo to podstawy efektów, i bez tego ani rusz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
Niestety to nie Las Vegas i musze za....lać 8h dziennie żeby wogóle mieć na diete a to wyklucza 6-7 posiłków dziennie.
Czy to skreśla postęp? nie wiem okaże sie za tydzień ruszam znów z mocniejszym treningiem i suplementacja wspomagającą dietę

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Kolega, ktory pyta na samym poczatku, o cos...- Chyba nie lubi uzywac wyszukiwarki??? Moze czas zaczac.........?!

PS Podpowiem tylko, ze jedno ma z drugim wiele wspolnego, ale niestety nie tylko od tego zalezy, jakie bedziesz mial wyniki. Predyspozycje... To taki zestaw unikalnych cech, ktore sie przydaja w zyciu... A cala reszta to serce, ktore w to wlorzysz... i jeszcze wiele wiele... siebie...

Pzdr
eX



Zmieniony przez - x-ray w dniu 2011-06-08 05:15:39

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
Oczywiście obie rzeczy są nierozerwalne i obie potrafią zahamować progres to nie ulega wątpliwości.

Śpisz dość długo więc nie widzę problemu aby obciąć godzinę snu i dołożyć jeden posiłek, inny sposób to jeśli dasz radę zwiększyć objętość pozostałych 5 posiłków tak aby wyrównać straty jednego posiłku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
ok dzieki Panowie
myśle że zrobie mix w ten sposób że w dni treningowe zjem 5 posiłków o większej objętości i pośpie 8h a w reszte dni zjem 6 posiłków i będe spać około 7h i powinno być ok

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę zwiększyć ilość serii lub powtórzeń ?

Następny temat

Prośba o ocenę i porady

WHEY premium