SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest powodem takiego stanu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
Witam, liczę się z tym, że większość z Was oburzy się a ja zostanę zlinczowany. Dziś miałem kiepska sytuacje, ale od początku. Kiedy przyszedłem z siłki (przed, na i w drodze było wszystko OK) do domu nagle zrobiło mi się bardzo nie dobrze zawroty głowy, zbladłem i wymiotowałem. Przed siłka wziąłem 256mg kofeiny (nie w jednej porcji jak coś, w przeciągu 2h), a po siłce zapaliłem sobie jednego papierosa. Powodem była na pewno moja nie wiedza, ale chciałbym wiedzieć co było konkretnym powodem, żeby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Na co dzień normalnie palę i nic mi nie jest, próbuję rzucić ale nie jest to takie proste jak się nie którym wydaje. Czy powodem mógł być tylko wysiłek fizyczny, który nie jest mi obcy ale na siłkę chodzę od miecha? Na prawdę dzięki z góry za pomoc i proszę o WYROZUMIAŁOŚĆ.
ps. I przed treningiem nic nie wszamałem, szczerze to dzisiaj zakręcony byłem

Zmieniony przez - Szympekh w dniu 2010-02-03 21:33:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
256mg kofeiny to ok. 8,5 filizanki kawy. Kofeina "wyplukuje mineraly- glownie magnez, dziala tez moczopednie.

Trzeba poprostu pamietac ze "Wszystko jest trucizna, a zarazem nic nia nie jest- decyduje dawka.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
oj to faktycznie przesadziłem, kofe wziąłem w postaci napoju energetycznego (taki w tabsach) zawiera również tauryne, wiem że przesadziłem dziś, ale cóż człowiek uczy sie na błedach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
hmm niewiem czy to od kofeiny 256 mg to nie tak duzo... jak pytalem ludzi ile biora przed treneingiem to doszlo do 600 mg ;) teraz tez biore od dzis... dzis wziolem 100mg jutro wezme 200 i bede zwiekszal poki cos poczuje.... pozdrawiam (w spalaczu mialem 200mg to nic nieczulem ) pozdrawiam ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ja jak nic nie zjem a pojde na ciezki trening to mam takie objawy... pare razy sie zdazylo ale staram sie tego unikac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
no chyba najlepiej by bylo gdyby to przez jedzenie, i pytanko jeszcze czy papieros bezposrednio po silce szkodzi bardziej niz w ciagu dnia? Podejrzewam ze tak skoro pluca sie zmniejszaja itp. ale moze to nie miec wplywu na cel treningowy. Dzieki wam panowie za udzielenie sie.

Zmieniony przez - Szympekh w dniu 2010-02-04 06:35:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zab madrosci a pulsowanie?

Następny temat

Problem... proszę o poradę...

WHEY premium