SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest z moim spaniem?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Witam Was! Od 2 mieiecy jak zauwazylem dopiero teraz ze dzieje si lub stalo sie ze mna cos dziwnego. Nie wiem jak ale nie moge w dzien funkcjonowac wstaje rano do szkoly na zajecia z budzikiem i nie zasypiam jednak bedac juz na lekcjach lapia mnie mroczki i sen.Nie moge nawet tego powstrzymac np. bywalo tak ze profesorka dyktowala notatke i w trakcei pisanie oczy sie mi zamknely i co?pisanie do dolu albo glowa o lawke.Dobrze ale jak wycierpialem jakos 8 godzin. przyszla droga do domu(czywiscie w autobusie glowa w znow opada. W domu jesli nie pojde pogmyrac sobie na swierzym powietrzu to siedzac nad zeszytem czy na kanapie przed tv usne nawet na 10 godzin. I co budze sie w srodku nocy a wtedy to i umysl nie jest zdolny do wkuwania.Nie wiem co o tym sadzic i jak to zmienic. Lubie jezdzic samochodem i duzo jezdzilem ale teraz mam slaba glowe tak jet rowniez szperajac piszac na komputerze. Potrafie usnac w najbarziej nieodpowiednim miejscu i czasie np. za kierownica auta.(przytrafilo mi sie tyle ze w nocy droga pusta-mialem szczescie chyba::() Prosze poradzcie czy do lekarza czy moze inna recepta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12029
mam podobny problem, z tym tylko ze spanie mnie bierze zawsze jak sie ciemno robi :/ klopotliwe to jest zwlaszcza teraz, jak ciemno jest juz o 16, a ja studiuje wieczorowo i zasypiam na wykladach. i nie ma to nic wspolnego z dlugoscia spania, bo od paru tygodni "experymentuje" z tym, pare dni spie dlugo, pare krotko. co to moze byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
w takim razie musimy szukac rady i czekac na kogos kto nam pomorze! Ktos moze pomyslec ze my to jacys leniuchy ale w moim przypadku bynajmniej tak nie jest - jestem aktywny fiizycznie ale to mnie przerasta i faktycznie trudno sobie z tym poradzic!! dzis spalem tylko 3 godz.tyle ze przed tem wstalem o 23 i tak do 3:30 nie zamknalem oczu. nic z czego mozna sie cieszyc! Wiesz jest dobrze jak jest sie na swierzym powietrzu ale jak wejde do domu to odrazu mysle o spaniu.Nie wiem co o tym sadzic czekam na dalsze relacje i rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3229
jedź 24h/dobe na pixie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
na czym? co to mozna szerzej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2585
pij kawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
czasami pije ale do tej pory nie pilem i nie chce sie uzalezniac !!! Nalogi sa nie zdrowe i nie jest smaczne picie codziennie kawy albo nawet kilka razy!!nie wieem skad mi sie to wzielo ale na kawe nie polece. prosze cos innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8658
slyszlemo czym takim jak narkolepsja ,czyli ze zasypiasz w dziwnych miejscach bez kontroli nad tym ,ale to chyba nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
DO LEKARZA

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
lekarz to pewnie pzepisze jakies leki na serce zaraz a ja mam zdrowe jak dzwon i jestem aktywny fizycznie. a i nie lubie lekarzy prawde mowiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najpierw zbada i pogada
nie bedziesz chciał to nie bedziesz łykał
proste - czaisz ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzelające kości.

Następny temat

POMOCY, PRZETRENOWANIE

WHEY premium