SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest grane ;( ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
ok białko obniżę do 2 odrzucę białko z ostrowi i dodam tłuszczy trochę tylko jakie będą najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
tutaj tylko potwierdzasz to ze nie masz zielonego pojecia o diecie

i prawdopodobnie jej nie trzymasz ale to juz inny temat .


tluszcze najlepiej zdrowe.

zaraz spytasz jakie to są

wiec tak : oliwa z oliwek przede wszystkim

olej mct

tluszcze np z orzechow, pestki dyni slonecznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
no to oliwa z oliwek Polewam ryz.Orzechów nie mogę jeść .Słonecznika nie wliczam do diety bo to bez sensu dla mnie.Może jeszcze mam jeść oskubany słonecznik.Poprzednikom dziękuje za wypowiedzi Które mi na pewno pomogą.Lecz ja myślę ze ten zastój to nie jest efekt diety która była trochę źle dobrana Nogi Plecy Klata Rosną Tylko Łapy stoją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Skoro wszystko rośnie oprocz łap, to faktycznie kwestia treningu. Jeśli masz już jakiś staż możesz sprobować armagedonu - konkretny trening, absolutnie nie dla początkujacych.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
Poczytam na forum o tym armagedonie i dam znać czy go będę robił Bo na pewno ten zastój nie jest związany z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
weź zapomnij o siłce tak na 2 tyg.W tym czasie napij się pare razy porządnie najedz pączków i chleba z pasztetem.Olej totalnie wszystko.Możesz troche spaść ale gwarantuje że jak wrócisz po tym na siłke to zastój przełamany jak nic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
Poczytałem trochę o tym armagedonie chyba zrobię tak ze pojade teraz normalnym planem przez 8 tygodni zrobię przerwę tydzień i se Armagedona doje8bie xD Kupie kreatyne z olimpu i aminokwasy chyba zrobie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
weź zapomnij o siłce tak na 2 tyg.W tym czasie napij się pare razy porządnie najedz pączków i chleba z pasztetem.Olej totalnie wszystko.Możesz troche spaść ale gwarantuje że jak wrócisz po tym na siłke to zastój przełamany jak nic:)

Labrentz Ty se tu jaja robisz a ja wpadłem prawie w depresje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
On mowil powaznie.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
nie robie sobie jaj tylko mówie poważnie.Jest jeszcze coś takiego jak aspekt psyhologiczny.....wyluzuj troche nie sama siłka człowiek żyje.Nie jestes zawodowcem a nawet oni sobie na takie rzeczy pozwalaja.W czaie odpoczynku organizm wypadnie z rutyny dostanie nowych bodźców....na obiad zamiast piersi z ryżem zjedz mielonego z zmieniakami i skwarkami a zobaczysz zmiany w swoim wyglądzie.Wiem że to może śmiesznie brzmieć ale to prawda....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki a libido

Następny temat

plan treningu- ocencie

WHEY premium