SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki a libido

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Mam spory problem , nigdy nie mialem problemow z libido ani erekcja ale od 3 tyg poszedlem na silownie i zaczalem brac odzywki , zaczely sie problemy nie mam ochoty na sex i nie moge utrzymac erekcji. Czy to moze byc przez odzywki ?

Biore :
MBZ olimpa 2x dziennie
ANABOLIC AMINO 5500
i OLIMP Vita-Min Multiple SPORT 1x dziennie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
ja tez mam to samo, faja stoi a nie mozna dojsc, biore 737 megabola i kreatyne tez megabola, i uwazam ze to od odzywek bo robie na budowie i nie mialem problemow a zaczely sie po odzywkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
moim zdaniem nie
Najprawdopodobniej jesteś przemęczony po siłce ale pochodzisz jeszcze trochę i organizm się przyzwyczai do wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
he a ja kiedys gdzieś czytalem, ze koles zrobil sobie test przed i po braniu odżywek/supli i po miał znacznie powiekszony poziom tescia?

Co o tym myslice ;>

Zmieniony przez - szakal007 w dniu 2009-01-27 09:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
silownia wiadomo powieksza poziom testosteronu kolega sie pewnie przetrenowuje i przez to taki skutek

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
zmęczenie organizmu

na początek lekki trening wprowadzający np obwodowy czy jakieś fbw

ale od 3 tyg poszedlem na silownie i zaczalem brac odzywki-po co ten pośpiech?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Vitaminy, MZB to można i bez siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
dorzuć coś azotowego z odżywek

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-01-27 15:22:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5244
albo ZMA i tribulusa jakiegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
WYSIŁEK FIZYCZNY PODWYŻSZA POZIOM TESTOSTERONU

FAŁSZ.

Ogólnie w czasie wysiłku fizycznego intensywnego wzrasta: hormon wzrostu, beta-endorfiny, prolaktyna. Podczas wysiłku długotrwałego zamiast HGH wchodzi kortyzol. Wysiłek fizyczny nie stanowi dogodnych warunków do wzrostu poziomu testosteronu chyba, że pewne motywy psychiczne uruchomią presję na jego wzrost, np. w sporcie w grupie zawodników drużyny wygrywającej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
aby zwiekszyc ilosc testosteronu wystarczy udany (w subiektywnym odczuciu ćwiczącego) trening, kiedy to organizm przezywa osiągnięty 'sukces' (w przypadku 'porażki' zwiekszy sie ilosc kortyzolu)

aby nie teoretyzować wystarczy zresztą praktyka, konkretny trening na dobrych ciężarach/pobicie własnych rekordów aby zaobserwowac podniesienie testa i wytworzenie endomorfin w zachowaniu własnego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
no dobra, chcialbym sie podlaczyc do pytania. Mam taki sam problem jak autor i rowniez laczy nas olimp anabolic amino 5500. W trakcie brania bylo wszystko ok, a jak sie skonczylo to z erekcja tragedia :\ ktos gdzies w necie pisal ze do tego dodaja "nandrolon, a on blokuje oś podwzgórze-przysadka-gonady" to prawda? Wie ktos cos wiecej na temat tych aminek? mozliwe ze jestem przetrenowany , ale raczej to nie to. No i najwazniejsze pytanie co zrobic aby wrocic do formy? Poszedlbym do lekarza tylko jakiego i co mam konkretnie mowic? plz help :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf łamany - ćwiczenia.

Następny temat

Co jest grane ;( ?

WHEY premium