SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co daja robienie pompek???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
EEE..pompki działaja na całe ciało i są dobre jako rozgrzewka lub tzw. "dopompowanie" np. wyobraźcie sobie taka sytuacje:zapraszacie jakas niunie do domu i pytacie jej(kiedy sie smacznie usadowi na waszej kanapie) "hmm moze coś do picia zaserwować jasniepani(??"jak sie zgodzi to lecimy do kuchni i tam stawiamy wode(jak to bedzie herbatka)i pad na podłge:40 pełnych,szybkich,prawidłowo wykonanych popeczek(rece ponizej lini barkow ciutke -na szerokosc barkow,patrzymy przed siebie..)..wstajemy z podłogi -woda zagotowana !!tak samo jak nasza klata,plecy i ramiona ..efekt bedzie sie utrzymywał z jakies 30 minut wiec trzeba to dobrze wykorzystać;))) yoyo have fun
1

“Poznaj światło, ale trzymaj się w cieniu.”

Lao Tsy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6547
i podchodzisz do niuni i ***.... potem

"Kulturystyka jest sztuką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6104
Ja tam nawet wole pompki niż wyciskanie na silce, polecam każdemu. Ja po około 4 miesiącach katowania się pompkami prawie dzień w dzień (były dni ze robiłem w sumie nawet do 1000 pompek ) skoczyłem w wyciskaniu 75 kg do 125kg. Nie wspominając o przyroście masy i to czystej, brzuszek znikł mięśni przybyło około 6kg więcej na wadze. Kumple patrząc z zazdrością nie wierzyli ze nie chodziłem na siłkę i jechałem na sucho. Także polecam każdemu, może efektów nie widać tak szybko jak na siłowni ale jak już się człowiek rozbuja efekty są piorunujące.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
7 lat... czyżby rekord?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
jak mozna napisac co daje "robienie" pompek na forum z treningiem dla zaawansowanych?

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ToBeBetter
7 lat... czyżby rekord?


Nie, rekord to 11 lat.



Walus odpocznij i zastanów się, czy warto odgrzebywać tematy sprzed 7 lat tylko po to, żeby napisać bzdury.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-05-07 14:54:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Nono Walus trening cud, przez Ciebie ludzie przestana na silownie chodzić, wszyscy będą katować 4miesiące pompki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy tak mozna ćwiczyć??

Następny temat

"kaloryfer" w zaciszu wlasnego domu..

WHEY premium