SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś dla smaku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
Witam czy znacie jakiś sposób żeby dania z gotowanego ryżu lub kaszy miały jakiś smak tworząc dietę całkowicie zrezygnowałem z soli i teraz mam lekkie konwulsje kiedy wkładam bezsmakową kaszę czy ryż do ust.

Try to realize the truth: There is no spoon.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
kostka rosołowa albo curry do ryzu

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
Kostka rosołowa ???? Toż ja myślałem że to samo zło :P A mogę sobie trochę warzywka dodać albo jakiejś takiej przyprawy? i jeszcze jedno pytanie a co sądzicie o sosach z knorra tych w słoiczkach np śmietankowo pomidorowy lub grzybowy czy 100g dziennie to duże obciążenie dla diety ????

Try to realize the truth: There is no spoon.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4391
Praszmen jeśli odstawiłeś sól, to nie jedz jej znowu w postaci kostek rosołowych Co do tych sosików, to nie znam składu, i z góry zakładam, że to jakiś syf. Ale w przypadku gdy się masujesz to raczej nie będzie grało dużej roli.

Pamiętaj, micha jest najważniejsza !!! >>>Odżywianie<<< :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1322
to chyba nie najlepsze wyjscie - kostka rosołowa zawiera sporo soli i glutaminianu sodu. ale podobno są kostki BIO bez soli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
Właśnie się nie masuje tylko redukcje mam ehhh no nic kalorie wole spalić niż mieć przyjemność z jedzenia więc pozostają mdłości po każdej porcji

Try to realize the truth: There is no spoon.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

12 kg fatu w plecy 4 miechy

Następny temat

kasza serek i jaja zalane oliwa :)

WHEY premium