SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co, gdy odchudzanie trwa długo a efekty nie są zadowalające????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
przeczytałam artykuł, w którym była mowa, że jeśli człowiek zacznie zwiększać spożywanie zdrowych tłuszczy a ograniczy do minimum węgle to w ten sposób może zrobić bardzo wiele ze swym ciałem, wiele pozytywnego. Konsultowałam się i okazało się że ten pomysł nie jest wcale taki g łupi i dzięki tej diecie schudłam 6 kg w ciągu 2 miesięcy... Co Ci w niej tak nie pasuje?
Gdzie niby napisałeś?

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
ta dieta to debi..lizm i tyle kazdy normalny czlowiek ci tak powie czytaj podwieszone tematy oraz temat odchudzanie łopatologiczne i sie dowiesz czemu nie chudniesz

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Otóż od ponad 3 miesięcy jestem na profesjonalnej diecie redukcyjnej


;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
widać , że nie umiesz czytać! chudnę, z tym , że bardziej potrzebuje rad co robić, jakie ćwiczenia, żeby zredukować w danym miejscu tkankę tłuszczową!

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
lkas100- upssss tego"profesjonalna" nie miało być :P
ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że to nie jest niewiadomo jak dobrze opracowana dieta i że modelka dzięki niej nie będę! ale jest to jakieś tam uporządkowanie.. bo bywało tak, że nic nie jadłam "normalnego" tylko same warzywa i owoce... wydaje mi się, że ten rodzaj diety jest lepszy niż dieta warzywno-owocowa...

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
Cwiczysz juz dosyc dlugo, przy czym masz bardzo malo kalorii w diecie, przez co twoj metabolizm sie spowolnil. Ot to cala filozofia , na tej diecie juz nie pociagniesz

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kieszko akurat liczba kalorii jakie kto potrzebuje jest kwestia indywidualną
PARÓWKI 100 g
Łosoś świeży 100g
serek topiony 100g
Ser, Gouda tłusty 40g
serek wiejski 200 200g

uważasz, że w tym jest 0 tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
huanita20- dieta jest wzorowana na diecie radosława słodkiewicza ( jeśli w ogóle wiesz kto to jest), poza tym była opisywana w muscular development więc mi się nie dziw, że z niej skorzystałam.

McBudgie- doskonale wiem, że metabolizm mi się spowolnił dlatego wspomagam się suplementami :P nie rozumiecie o co chodzi.. ja już nie chcę dużo więcej schudnąć, może jeszcze jakieś 2-3 kg, bo nie chcę mieć niedowagi, tym bardziej, że ćwicząc buduje mięśnie...
Chodzi mi o to byście podsunęli mi pomysły na jakieś inne ćwiczenia na brzuch i uda .. tyle

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
łosoś - 14g
parówki - 34g /zależy jakie, ale uznajmy górną wartośc/
serek topiony - 27g
Gouda - ok 12g
serek wiejski - 10g

Niby wychodzi ich dużo, ale uwzględnij sobie źródła. Przecież to jest niedorzeczne

A odnośnie kaloryczności to nie rozumiem niby jak może być to sprawą indywidualną? Tzn w pewnem sensie - oczywiście. Ale nie powiesz mi, że przy takiej aktywności 1200kcal jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
jeśli tak dłużej pociągniesz i nagle zdasz sobie sprawę, że dosyć i zaczniesz znów normalnie jeść to wystąpi książkowy przykład efektu jojo :) radzę poczytać podwieszone, potrzeba Ci również tłuszczów i węglowodanów, tyle, że co do węgli to nie prostych (ryż) tylko złożonych (kasza) :) weź sobie nasze rady do serca, życzę efektów. pzdr

___________________________
no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ekto do sprawdzenia/poprawy

Następny temat

Schudnięcie - proszę o pomoc

WHEY premium