SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje odchudzanie, ocencie czy zdrowo(pewnie nie ;P)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1325
Hej, Jestem Roman (jak w nicku) i witam w programie jackass

Mam 22 lata 125kg(jak zaczalem redukcje) i.. jestem na redukcji
190cm wzrostu, Około 2 lata temu zaprzestalem chodzenia na silownie czego teraz czasem troche żałuje, miałem niezłe wyniki, i posture.. teraz klocuch spas i rozstemp

Stwierdzilem ze cos z tym trzeba zrobic.. zaczalem chodzic spowrotem na siłownie, przez tydzien wprowadzilem sobie hm, troche zmodyfikowany (przeze mnie pewnie d****nie) plan fullbodyworkout(co nie znaczy ze nie daje z siebie wszystkiego na cwiczeniach ok ?:> )

po tym tygodniu zarzuciłem Thermo speed extreme (1tabse rano na czczo, drugą przedtreningiem (lub w dni NT miedzy obiadem a kolacją)

jednak przez cały okres gdy jestem na redukcji, jem bardzo mało.. 1-2-3 posiłki dziennie..staram sie jesc sniadanie jednak często wychodzi ze go nie jem.. jak juz to są to płatki (jakieś tam fit pelnoziarniste) na mleku

obiad zawsze mięso (+ czasem ryż brązowy lub biały) i surówka

czasem ten obiad to kolacja, wtedy w ciągu dnia wychodzą mi tylko 2 posiłki.. czasem kolacja to dżadżecznica, jednak tez nie jakaś obfita

dzięki thermo i pewnie jakiejś tam motywacji, nie mam apetytu, nie musze walczyć ze smakami na kebaba czy coś słodkiego, nie, po prostu takich rzeczy nie jem, zastanawiam sie czy przypadkiem małe ilości jedzenia (tak jak mówie czasem jeden posiłek) nie wyjdzie mi na gorsze

acha.. po siłowni zawsze obowiązkowo, często jest juz to kolacja jednak tak. po siłowni zawsze posiłek jest:)

jednak czy nie lepiej przyjąć te chociazby 2000 kcal?
nie zmagam sie z apetytem ani nie prowadze jakiejś głodówki, jednak... czy tak nie zaburzam jakoś procesów trawiennych etc?

Po 2 tygodniach stosowania ThermoSpeedExtreme z olimpii, kupiłem Ripped Fream (tą amerykańską wersje) jestem 2gi dzien na jej stosowaniu

Rano 1 caps thermospeeedExtreme... przed silownia 1 caps RippedFreake

hm, zastanawiam sie czy je łączyć, czy jednak Extreme całkiem odstawić, za doradzenie będe bardzo wdzięczny:)


jak narazie jestem na 3 tygodniowej redukcji, 4 dni temu sie warzyłem i z 125kg zszedłem na 119kg

Pije duzo wody, czasem mleko, chleb razowy, nie jakieś soczki "czy kanapeczki"

Gdyby ktoś miał chęci, prosze o komentarz, chętnie wszystko przyjme, wiem. że na pewno zostawiam mojemu cyklowi duzo do zyczenia, jednak jest to luźny temat i nie waże każdego grama diety, takze tych ktorych wkurzają takie tematy przepraszam :)

Pozdrawiam Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1325
Mój trening

Rozgrzewka na rowerku 5-10min

Na maszynie 5 serii (po 18-20 powt.) Przyciąganie Gryfu do szyi za sobą siedząc

Na Maszynie przyciągając gryf do klatki siedząc(odchylając się) 5serii po 18-20powt.

Klata na maszynie 5-6s. powtórzeń 22/22/20/18/18

Biceps na modlitewniku 5-6s (powt. jak klatka)

Triceps 5 powt 22/20/18/18/12

Czasem przedramie bądź nogi

na koniec albo 15-20min rowerka, albo brzuszki


Taki trening prowadzę od 3tygodni, nie zapowiada sie bym przeszedł na progresywny (na mase)

Jedynie zastanawiam sie czy przejść już z maszyn na wolny sprzęt

Zmieniony przez - PabloKRK w dniu 2012-05-24 00:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Dieta z dupy, trening z dupy, suple zbędne. Zacznij od podstaw: podwieszone, obliczyc kcal i BTW, dobrac odpowiednie produkty, potem zajrzec do dzialu trening. Spalacze sie włącza w koncowych etapach redukcji, a nie przy takim zatluszczeniu.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Trening polecił Ci pewnie Pan Instruktor na siłowni?
zerknij na temat o FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1325
Pani wszystko z dupy.. czytanie ze zrozumieniem sie kłania, pisałem że nie będę ważył produktów co do grama, jeśli dla Ciebie dieta na redukcji o niskiej ilosci węglowodanów jest "z dupy" trening jest z dupy wszystko jest z dupy, moja redukcja 8g przez miesiac jest z dupy, i tylo tyle radzisz, to nie potrzebni są tu tacy spece.. z dupy


Artur poniekąd masz racje, tylko ze swój udział w tym planie tez mam, bo chciałem sie rozruszać po 2 rocznej przerwie, i trering FBW robilem taki, jak mi w głowie piszczało, były efekty takze nie skusiłem sie usprawnić treningów ani diety:) teraz juz jednak prawie miesiąc.. takze, to juz nie rozgrzewka, dlatego tu jestem

w skrócie

*czy ktoś mógłby podpowiedzieć w suplementacji, jak ( i czy w ogole brać ) Extreme z Ripped Freak'iem

*Czy czisnąć trening FullBodyWorkout na redukcji jeszcze jakiś czas? (czywiście FBW z prawdziwego zdarzenia.. nie ten którym aktualnie ćwicze)


*Czy moja dieta jest w jakimś stopniu ok, czy jednak podciągnięcie pod 5posiłków dziennie będzie lepiej wpływało na organizm/spalanie?

Pozdrawiam;)
**Jeśli ktoś ma ochote wypowiedzieć się, i odpowiedź swoją uzasadniając "z dupy" to niech nie marnuje swojego czasu i moich nerwów, bo jest to luźny temat a nie "co do grama"

Licze na pomocne posty, dziękuje pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
PabloKRK

*Czy czisnąć trening FullBodyWorkout na redukcji jeszcze jakiś czas? (czywiście FBW z prawdziwego zdarzenia.. nie ten którym aktualnie ćwicze)



PabloKRK
Czasem przedramie bądź nogi


Zdecydowanie zacznij FBW bo to co teraz robisz jest z... pupy
MC, przysiady, wykroki, wiosło - to podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Trening, dieta i suple z dupy, za to katabolizm pełną gębą.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
nie ma sie co spinac tylko posluchac bardziej doswiadczonych, skoro mowia Ci ze cos jest z dupy to widocznie tak jest,

zacznij od policzenia zapotrzebowania / rozloz B/T/W i zacznij jesc
nie musisz jesc 5 czy 10 posilkow, mozesz zjesc 2-3 jak Ci wygodnie byle sie bilans zgadzal, poczytaj podwieszone tam masz wszystko w pigulce

to co teraz zjadasz to niektorzy wiecej na sniadanie jedza, a to ze schudles te kilka kilo w kilka tygodni to chwala ci za to ale glodowka na dluzsza mete nic nie zdzialasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a co on schudl? 8kg przez miesiąc na takiej dietce i parodii treningu- cóż to moze byc, bo na pewni nie 8kg smalcu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1325
ok Kocio twoje posty tu nic nie wnoszą takze prosze stfu i wyjdz stąd bo działasz drażniąco a nie pomagasz w niczym.

Hm tylko fakt w tym ze sie nie głodze.. mam biało, co prawda słabe ostrowii wpc ale jest,

faktycznie zmienie trening na FBW, bo na pewno moglby byc efektowniejszy. jednak na siłowni leje sie ze mnie okropnie, cwicze w bluzie i w pasie na brzuch. moze cwiczenia nie są idealne ale napewno sporo dały..

ok tak więc od jutro wchodzi WFB z prawdziwego zdarzenia.. Dieta hm, niewiem.. bo nie głoduje sie ani troche, odmawiam sobie tylko słodyczy i ograniczam węgle. także niewiem co w tym wypadku zrobić by było lepiej

Czy mógłby ktoś jeszcze doradzić jak stosować Ripped' Freak i Extreme
bo jak mówiłem jestem 2tyg. na Extreme, i zarzuciłem teraz Rippeda, niewiem czy odstawić całkiem extrema czy łączyć to z tym ;) pozdro i dzięki Artur_J i Rafl_1986 za odpowiedni stosunek do tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
PabloKRK

faktycznie zmienie trening na FBW, bo na pewno moglby byc efektowniejszy. jednak na siłowni leje sie ze mnie okropnie, cwicze w bluzie i w pasie na brzuch. moze cwiczenia nie są idealne ale napewno sporo dały..



A co daje Ci ta bluza? Ja w upał mam tylko spadek siły przez duszność i wysoką temperaturę. To że się pocę nie świadczy o porządnym treningu, bo idąc tym tokiem połowa ludzi spotkanych w metrze musi nieźle zap*****lać w robocie

A na kocio2009 się nie obrażaj, ma trochę racji odsyłając Cię do podwieszonych Bez dobrej diety wiele nie osiągniesz a na suple przyjdzie czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaką diete na mase 178/68

Następny temat

Omlet po treningu

WHEY premium