SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co, gdy odchudzanie trwa długo a efekty nie są zadowalające????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
To nie jedz w ogóle i nie zadawaj *****nych pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
No k****a chyba ilość kalorii jest indywidualna sprawą, więc nie komentujcie ile jem, lepiej pomóżcie znaleźć ćwiczenia
Kieszko89- a co mam w****lać 3x więcej ?

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Owszem, brzuch jest bardziej rozepchany, ale przecież to nie tłuszcz tylko jedzenie w żołądku. Jak się strawi, to brzuch wraca do normy. Albo zależy ci na tym by zgubić tłuszcz, albo możesz się oszukiwać, że brzuch jest mały nie rozpychając go. Wybierz: albo iluzja, albo prawdziwe i trwałe zgubienie tłuszczu. I pamiętaj, czasem trzeba dać krok do tyłu, by móc później przejść dwa kroki do przodu.

Zmieniony przez - 90packer w dniu 2010-08-13 15:58:13

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Tak, masz jeść więcej co wszyscy Ci piszą od pierwszej strony tematu, ale nie dociera. Poza tym jak boisz się wielkiego brzucha to znajdź sobie forum typu pro ana - tam na pewno Ci pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
Niunia1108, jesteś już kolejną osobą, która przychodzi tu po pomoc, a kiedy dostaje wskazówki to i tak robi i myśli swoje. Nie dość, że ludzie pomagają tu za darmo, to jeszcze masz jakieś pretensje. Poza tym czy tak wiele wysiłku wymaga przeczytanie podwieszonych postów? W nich wszystko jest napisane, są odpowiedzi na Twoje pytania. Trochę chęci dziewczyno!

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
masz 20 lat ale rozum dzieciaka skoro czlowieku kazdy pisze ze za malo jesz i spowalniasz metabolizm i nie schudniesz to chyba cos znaczy zacznij jesc więcej bo tu jest problem a to ze nie dasz rady zjesc więcej to zenada totalna sama sobie to wmawiasz katujesz na tej durnej diecie orgqanizm i tyle
w ogóle kto normalny tak malo je ????

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
możesz zacząć od tego, że będziesz jadła sobie te 1200 ale w częstszych posiłkach, tzn co 1.5h małe posiłki napędzisz w ten sposób metabolizm, może i będziesz musiała jeść 10 razy dziennie ale w końcu zaczniesz dokładać kcal i będzie ok ale te 2000 musisz w końcu osiągnąć, każdy Ci tak mówi więc w toku logicznego myślenia coś w tym jest nie ? :) pozdrawiam życzę efektów!

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Niunia skoro wszystko wiesz najlepiej to po co tu piszesz? Masz 20 lat a zachowujesz się gorzej niż 10 latek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1065
ja sie sam o tym przekonalem wszyscy tutaj maja racje ja tez z poczatku facet dalem sobie zarcia 2000. potem dodalem na 2200 jak zobaczylem spadek wagi 2kg w ciagu tygodnia to stwierdzilem ze to deczko za duzo i teraz jem 2500-2700 i wcale nie czuje sie jakos wzdety i podejrzewam ze spokojnie tygodniowo zgubie 1kg takze jesc i jesc zdrowo bo te Twoje parówki to jest zgroza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
lukaso100- jeślibym wiedziała to bym nie pisała, chyba sprawa jasna:P

Czy tak trudno pojąć że i tak już zwiększyłam kaloryczność , bo tak jak wcześniej wspomniałam bywało tak, że nawet do 1000 kcal nie dobijałam ;

a tak poza tym moglibyście zachować dla siebie uwagi, typu " zachowujesz się jak dziecko" itp ;/ najpierw z uwaga czytajcie co piszę, a potem dawajcie jakiekolwiek rady!

A Ty huanita20 nie wiem po co się w ogóle wypowiadasz, skoro twoje wypowiedzi nie wnoszą nic oprócz tego, że mnie krytykujesz. To ma być pomoc? za taka dziękuję!

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ekto do sprawdzenia/poprawy

Następny temat

Schudnięcie - proszę o pomoc

WHEY premium