SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cm3 ile pociagnać

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Biore cm3 mam opakowanie 360 caps, według tego ile ćwicze wychodzi że cykl będzie trwał ponda 7 tygodni około 7,5 tygodnia hm. Czy na tym poprzestać? Czy dokupić jeszcze 180 caps? Co da mi dodatkowo około niecałe 4 tygodnie.. Łącznie będzie to ponad 10 tygodni. Jest to dobry pomysł? Czy nie ciągnąć tak długo cyklu?
Dopisze ze w
DT 4 rano i 4 po treningu co daje 8
DNT 4 rano

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
czykl około 8-12 tygodni jak widzisz dalej progres to można ciągnąć dalej, bo po co przerywać jak idzie do przodu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
wiem ale jakies granice są, zbyt dlugie branie kreatyny juz efektów pozniej nie przynosi

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Do 12 tyg możesz śmiało lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Dokładnie tak jak koledzy powyżej Ci napisali kreatynę możesz ciągnąć spokojnie 12 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja staram się robić cykle na kreatynie 12 tygodniowe,tyle właśnie trwał mój ostatni.Od października wchodzę na Crea9 też na 12 tygodni,szkoda tylko że nie ma wersji w proszku,ale znając życie niedługo będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Oj Tomek co do CREA9XTREME masz tu i tu racje , dodatkowo ja też niedługo odpalam CREA9XTREME
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Kołodziej wrócił do rankingu The Ring

Następny temat

Zawodnicy Trec Boxing Team wysoko w rankingu WBC

WHEY premium