SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol opinie do artykulu MD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
jadlem to 7 lat temu (co? ale ten czas umyka) i nie pamiętam ile miał tabs, ruskie 3szt/dzien i bardzo dobre efekty mialem swietne spalanie mnostwo energii - pamiętam jak kumpel z którym to wrzualiśmy w połowie rozmowy przerywa "ku.a nie mogę.." i padł na glebę robić pompki poza tym co ciekawe oprócz spalania miałem lekki anaboliczny efekt nawet dość wyraźny.. jak na to że w 3 tyg zauważyłem przyrosty twardego mięcha?? bez żadnych supli dodatkowo.

poza tym pocenie się, cholernie trzęsące się ręce nie do opanowania! i nerwowość.. nie zaburza łaknienia jak efka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Ja sie zdecydowaem na sally,opinie rozne jesli chodzi o clen a sally ale wyrwalem z apteki kilka pudelek sally wiec sprobuje.Najbardziej sie obawiam tej nerwowosci i bezsennosci bo z tym mam i tak problem.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
czytałem, że powoduje nieodwracalne zmiany w sercu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
mowie zebyscie pisali o swoich odczuciach i ewentualnym doswiadczaniu w schematach brania a nie co czytaliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Doobry na spalanie...Nie odczułem zadnych skutków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
sorry za OT
kiedy mozna sie spodziewac tego artykulu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
mocniejsze od sally i mocno grzeje. źle reaguje na clen, wole efke

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
trzesace sie ręce
problemy ze spaniem (nie przespane noce)
podwyszone cisnienie (szybsze bicie serca)
pobudzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
odczucia co do clenu mam rozne, w zaleznosci jaka firma, nie bralem tego zbyt wiele ale: po jednym jak juz pisali, trzesawica, pobudzenie , temperatura, natomiast ostatni moj wrzut zaczal sie od balkana skonczyl na chinczyku, dawki szy spore. ok 280mcg. Balkan lekko lataly rece , byla potliwosc ale nie bylo temp- natomiast chiniol po 4 tabletkach nie moglem wstac z lozka taki ogarnial mnie brak energii, zero trzesacych rak, temp podwyzszona, nawet jak robilem 2 dni off i wracalem do dawki rece nie lataly. Bardzo mi sie to podobalo ,bo to jedyny uciazliwy dla mnie efekt uboczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Doskonaly srodek. W moim osobistym odczuciu lepszy od ECA i na rowni ze starym Venomem z sybutramina. Z tym, ze tutaj nawet mimo sporych sajdow nie odnotowalem tak tragicznego samopoczucia jak na wspomnianym suplemencie, gdzie non stop nekaly mnie nudnosci i niesamowita nerwowosc. Na clenie najgorsze sa pierwsze 3-4 dni, kiedy czlowiek obawia sie, ze serce lada moment wyskoczy mu z piersi, a nierowny oddech rowniez nie napawa optymizmem. Z doswiadczenia zauwazylem, ze chociaz rozne celny daja ten sam efekt, to jednak dzialaja nieco inaczej. Spiro powodowalo u mnie najwieksze sajdy. W sumie to takie, ze przy pierwszym podejsciu zrezygnowalem i dopiero po roku raz jeszcze postanowilem zmierzyc sie z tym diabelstwem:) Ogolnie wiec pamietam, ze Spiro powodowalo znacznie bardziej doskwierajace kolatania serca niz pozostale cleny, z ktorymi mialem stycznosc. Przy Sopharmie i Balkanie nieco mniej problemow z sercem, ale reszta w sumie identycznie, a co najwazniejsze, dzialanie bez zarzutu. Co do sposobow dawkowania, to duzo mowi sie o przerwach i dodawaniu keto przy dluzszych cyklach, ale osobiscie nie odczulem zadnej roznicy miedzy 4tyg. na clenie non stop i 2 on - 2off. Ten pierwszy sposob wrecz bardziej przypadl mi do gustu, bo dzialanie pozadane trwalo od poczatku do konca cyklu, zas sajdy minelu juz po pierwszym tygodniu. Natomiast przy drugim sposobie przy ponowym zaczynaniu clena cala nieprzyjemna jazda zaczela sie od poczatku.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca dobry cyklna jesien

Następny temat

cykl na wrzesień omo + npp

WHEY premium