SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol cykl Ona

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Wiek: 23
Wzrost: 174cm
Waga: 90kg

Witam. Jestem tu nowa. Jak widać z dużą nadwaga.
Nie pierwszy raz się odchudzam, oczywiście za każdym razem z marnym skutkiem, bo waga w ciągu roku wracała do "mojej wagi 90kg".
W Grudniu się zaparłam, powiedziałam se, że nie odpuszczę póki nie zrobię porządku ze sobą. Tym bardziej że mocno się zapuściłam do wagi 104kg.

Przeszłam na dietę:
I posiłek - owsianka
II- np 2 kromki chleba pełnoziarnistego + chuda wędlinka + pomidorek
III- ryż + pierś z kurczaka + warzywa na parze lub gotowane ewentualnie z patelni bez tłuszczu
IV- np jogurt lub owoc
V- twaróg lub serek wiejski + warzywko
To taki przykładowy jadłospis dnia.
Zero ziemniaków, zero białego pieczywa, ograniczona sól i przyprawy, zero napojów gazowanych i niegazowanych, soków itp (tylko woda, herbata, duzo zielonej herbaty, kawa)
zero słodyczy, jak najmniej cukru (niestety kawy bez cukry nie wypiję) zero kielbas, kabanosików itp

Do tego siłownia:
4-5 razy w tygodniu areoby 45-60minut
dodatkowo 2 razy w tygodniu trening siłowy około 30-40 minut

W ciagu około miesiaca schudłam 12 kg. i waga staneła. Jestem osoba małej wiary i jak nie widze efektów to szybko sie poddaje.
Nie chce takich efektów jak w pierwszym miesiącu, ale żeby spadło chodz 0,5 kg tygodniowo bo jest z czego spadać jak by nie patrzeć.
Postanowiłam kupić wspomagacz. Kupiłam Fat burner. Lipo 6 Black. Zaczełam brac po jednej kapsułce rano i przed treningiem i powoli zwiekszałam.
Czułam sie tak okropnie, tak okropnie mnie mdliło, że nie mogłam cwiczyć, bo odrazu wymiotowałam więc to odstawiłam na półke.
Na diecie i treningu schudłam jescze 2 kg w ciagu prawie 2 miesięcy co wcale mnie nie motywowało do tego by dalej cos robić.

Koledzy doradzili mi Clena. Duzo czytałam o tym, aż zdecydowałam sie wziać. Wpadł mi w rece Clenbuterol z Balkan Pharmaceuticals 40 ug.
I tu sie zaczynaja schody bo niewiem czy cos ze mna jest nie tak, że ta moja magiczna waga nie chce ruszyc sie z tej 90siatki, czy komuś też zdażyło sie tak samo.

A wiec tak:
Miałam zamiar brać go przez okres 3-4 tygodni i powoli zwiększać dawki, ale doradzono mi, żebym brała 2 tygodnie off 2 on bo podobno są lepsze efekty i jest bezpieczniej, więc tak zrobiłam.
Zaczęłam od dawki 40ug co 2 dzień zwiększając o 20ug. Doszłam do 140ug gdzie optimum to 80-100ug

Ciśnienie skoczyło do 150/95 , 155/93 w tych granicach sie trzymało, w pewnym momecie raz miałam cisnienie 189/125
Tętno skoczyło do 95-114 i w tych granicach sie trzymało.
Temperatura ciała nie podniosła sie 36,4-36,6
Okropny ból głowy nachodzacy falami (mozna powiedzieć, że się do tego przyzywczaiłam, dało sie z tym żyć)
Drżenie rąk non stop, z tym ze czasem słabiej, a czasem tak mocno, że nie mogłam donieść kubka z herbatą jeśli było w nim więcej niż połowa bo połowę bym wylała.
Skurczy jako takich nie miałam za wiele, raz złapała mnie skurcz za "kark" i mimo że puścił, to mięsień bolał mnie 2 dni i skurcze na łydkach podczas areobów.

No właśnie siłownia:
Zwiekszyłam ilość areobów i postawiłam przedewszystkim na to.
Areoby 4-5 razy w tygodniu po 90-150 minut ( w zależności od wolnego czasu i tego jak się czułam)
Nie pociłam się mocniej niż wcześniej.
Tętno podczas ćwiczeń było masakryczne, podczas marszu na bieżni podchodziło do 150, orbitrek przy średnim tempie to samo, bardzo intensywne areoby do 170.
Skurcze na łydkach.

Dieta taka sama cały czas.

Około dnia 6 cisnienie wróciło do normy 125/80
Tętno w normie 69
Temperatura w normie 36,4 - 36,6
Ból głowy miną.
Skurcze łapią na łydkach jak ćwiczę.
Ręce drżą leciutko ale już nie cały czas.

I faza cyklu skończona (14dni) a waga nie spadła wręcz na wadze 91kg i czuje sie spuchnieta, jak napompowana.
Wyczytałam, że na cyklu 2 off 2 on można być do 12 tygodni czyli 3 razy po 2 tygodnie a u mnie zero spadku na wadze po pierwszych 2 tygodniach i wizualnie (po zdjęciach ocena) zero poprawy.
Jak by na mnie nie działał.
Zastanawiam się czy warto się truć dalej i dalej kontynuować cykl (bo teraz jestem akurat na 2 off) jeśli nie widać żadnych rezultatów, tym bardziej, że zwiększyłam trening praktycznie x2 + clen.
Może miał ktoś tak podobnie? Może ruszyło się coś w następnej fazie off? Co o tym myślicie? Czemu może na mnie nie działac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
metabolizm już raczej zwolnił na maksa,badanie tarczycy pokaże .Jak na clenie nie grzeje to delikatnie podnieść węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669063
brałaś jakieś inne spalacze?zamiast tak długich aero rób HIIT ale już widzę że dieta jest do bani,jogurty i owoce do wywalenia.Ile masz kcal?stawiam na spowolniony metabolizm i dlatego jest zastój.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-03-02 09:52:43

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Brałam kiedyś Lipo Burn, ale tak samo okropnie się po nim czułam. Jeśli chodzi o HIIT to zdarzało mi się tak ćwiczyć, ale tylko na rowerku, na bieżni nie dam rady niestety, za słabą mam kondycje jeszcze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wga staneła bo prawdopodobnie jesz dalej tyle samo co przy 104 kg ( nie podałaś gramatury posiłków ) w związku z czym ujemny bilans wyrównał sie do zera albo an plus po zrzuceniu 14 kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Nie jem tak samo jak wcześniej. Wcześniej dużo fastfoodów, porcje 2 razy większe, obiad bez ziemniaków to nie był obiad, rzuciłam palenie i cały czas coś podjadałam... coś hm...słodycze dużo czekolady, żelków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaczełaś ćwiczyć to ustawiłaś sobie diete a póżniej po zrzuceniu 14 kg jej nie zmieniłaś / nie dostosowałaś do zmiennej sytuacji osoba ważąca 90kg je mniej niż osoba 104kg aby być na ujemnym bilansie kcal


Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-03-02 10:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
w tygodniach off od clenu wstaw jakis inny spalacz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Rozumiem. Dieta do zmiany. Moja dieta nie ma więcej niż 1000 kcal. Ale chodziło mi bardziej o ten Clen. Czyli myślicie, że on nie działa na mnie bo jest nie odpowiednia dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żarcie to podstawa __ogranicz węgle podbij tłuszczami zdrowymi ___ idż do lekarza sprawdzić tarczyce/poziom hormonu estrogenu __ te dwie rzeczy głównie moga cię blokować przy zrzucaniu wagi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 253
Ja rozumiem że dieta jest ważna, postaram się naprawić błędy. Tylko ciekawi mnie to bo znam osobę, która na Clenie "wakacjowała" przy drineczku i bez większego ruchu a mimo to schudł 6 kg. A ja mimo ze staram się jeść lepiej i dużo ćwiczę nie chudnę. Rozumiem, że na efekty trzeba se zapracować i 3 miesiące to jest bardzo mało ale z moja słabą wolą sięgam bo takie wspomagacze jak Clen by se w tym pomóc i nie zrezygnować z walki z tłuszczykiem. A Clen jako tak zachwalany środek, na mnie nie działa. I chodziło mi oto czy tylko na mnie nie działa? Czy to możliwe, że on nic na mnie nie działa przez ta złą dietę jeśli nie jest aż taka najgorsza w porównaniu do osób które tez biorą Clen a nie trzymają diety w ogóle. I czy teraz po pierwszej fazie brania Clena jest możliwe, że zadziała on w następnej fazie off czy nie ma sensu go w brać w przypadku mojej osoby, bo nie zadziała ani trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwróciłem na to uwagę dlatego napisałem o wizycie u lekarza ___ jak hormony szleją to jakiś tam clen zawiele nie zrobi

a być może kwestia oryginalności środka choć tego raczej nie podrabiają


Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-03-02 10:54:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mix testosteron 350mg+deca 250mg phenom phatmacy

Następny temat

bral ktos M1T z dragona ??

WHEY premium