SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Witam,
Zima sie konczy, jak i okres masy ktory ciagnalem od wrzesnia. Od poniedzialku zamierzam wejsc na 0 kalorii przez 2 tygodnie, pozniej wejde na ujemny bilans na low-carbo. I tutaj moje pytanie rowno za miesiac zamierzam wejsc na clen 2on/2off lecz nie bede mial nic na off (ani t3 ani efki) Czy jest sens walic clen 2 tygodnie, pozniej 2 tygodnie off na samym BCAA, zma itp. a nastepnie znow wrocic 2 tygodnie clen i przytrzymac off na bcaa kolejne kilka tygodni. Prosze o wszelkie sugestie czy jest sens cos takiego zrobic.

Dodam jeszcze, ze co do palenia tragedii nie ma, aczkolwiek masa swoje zrobila i troche sie odlozylo na brzuchu dlatego redukcja by byla relatywnie krotka.
Wzrost 182 waga 86.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
dzięki za odpowiedź, w środę zaczynam, zobaczymy jakie efekty będą, już przy samej kreatynie na połowie cyklu zauważyłem ładny skok siły;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
zrob np. 5 dni on 2 dni off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Rozumiem, czyli jak bym pojechal takim sposobem jakie dawki proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
podbijaj dawke do momentu az sajdy beda niedozniesienia.
Zacznij od 20mg. Jaki clan masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Clen jest w fazie zalatwiania dlatego nie powiem ci dokladnie jakiej firmy bede mial, aczkolwiek maja byc to 0.02, jak tylko bede mial, to napisze co mi wpadlo w rece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
zacznij od jednej i co dwa dni zwieksza o jedna badz polzalezy do sajdow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Ale czy twoja odpowiedz tyczy sie cyklu jaki zaproponowal Hanzi? Bo jak tak to chyba z tym dawkowaniem tak srednio bo ledwo zaczne zwiekszac dawke a juz bede musial robic offa i od poczatku...

Sprecyzuj prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
robisz tak: 1(dzien) dajesz 1 tabletke (40 mcg zakładam ze to bedzie) jedziesz tak z 3 dni, 4 dnia dajesz 2 tabletki, 5 dnia tez 2 tabletki... weekend przerwa... kolejny tydzien: 1 dzien 1 tabletka 2(3) dzien 2 tabletki 4 dnia 3 tabletki i tak w kolko zalezy jak kto ile wytrzymuje ja aktualnie 4 jade chce dojsc do 6(40mcg balkana)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Dzieki wielkie, wszystko jasne.

Mozesz jeszcze powiedziec jak efekty ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
idzie w dobra strone ale jak diety nie bedzie to rewelacji tez nie bedzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
Dieta u mnie to podstawa , bez obaw :)

Jeszcze tylko powiedz mi w jakiej porze najlepiej bierzesz clen i czy przy aerobach/treningu dajesz sobie BCAA czy wlasciwosci antykataboliczne clenu ci wystarczaja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda, aromatyzacja - sprawdzwone sposoby na pozbycie się zatrzymywanej wody

Następny temat

Wyniki badań po prawie 4 latach ON.

WHEY premium