SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol Oxyflux czy dziala??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Body line ty jestes specem od tego :D daj mi swoje gadu albo jakis kontakt bo chcialbym sobie ulozyc wszystko raz a porzadnie :D a przyda mi sie ktos kto mnie poprowadzi i usamodzielin w tej sprawie :D Bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc jezeli ktos poswiecil by mi z 20 minutek swojego cennego czasu na pomoc mi w ustaleniu wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
clen szamać i aero śmigać też za ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
nie no z tym sobie poradze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 297 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29079
Działa, jem obecnie.

latin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Panowie o jakich porach najlepiej brac i w jakich odstepach czasopwych?? na ile porcji rozlozyc?? 1 dawka to jedna tabletka keidy ja najlepiej wziac rano?? przed czy po sniadaniu ?? wogole jak brac przed posilkiem czy po posilku przed trenigniem czy po treningu ??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 297 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29079
Kwestia indywidualna, mi wystarcza 1 tab 30 min przed treningiem.
Zalezy mi głownie na efekcie zwiekszonego cisnienia krwi.

Termogenicznosc ujawnia sie przy wyzszych dawkach.
systemy 2 tyg on / 2 tyg off
2 dni on / 2 dni off

dawke zwiekszasz kontrolujac ciepłote ciała
najlepiej szamać z posiłkiem, nie ma wiekszej róznicy

latin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
zobaczymy czy działa, ja dzisiaj startuje, wziąłem 2 i wezmę jescze jedną, zacznę od 3 dziennie, jutro 4 i zobacze czy mi wystarczy tyle, ale cos mi się wydaje ,że wystarczy, PS.nie piłem kawy przez 2 miechy a dzisiaj za***iście mocną i mnie nosi ustać w miejscu nie mogę...dziwne to chyba nie od clenu którego popiłem kawą bo ile minęło 2 godz...mam nadzieje ,że clen+3kawy dziennie takie mocne da radę...no i oczywiście dieta+tr. z dodanymi aerobami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Oj dziala bardzo dobrze dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem wczoraj Spiropent Boehrngera, za 50 tabsów dałem 18 eurasów, dobra cena ? Bo nie wiem czy dokupić na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Czy jezeli w 2 dniu boli mnie glowa <ale bol jst znosny> to moge wziac 2 porcje w tym dniu czy raczej przerwac ?? wczoraj wzielem 2 w odstepie okolo 2 godzin od siebie jedna przed posilkiem i 1 godzine po posilku 30minut przed treningiem :D MAm przerwac czy dalej ??bol moze byc ostrzejszy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę jak zakończyć cykl...

Następny temat

Odblok po superdrolu

WHEY premium