SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o poradę jak zakończyć cykl...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
Witam Kolegów

Aktualnie lecę sobie z pierwszym cyklem, jestem w 3 tygodniu:
1-5 Meta 25mg ED
1-5 Prop 100mg E2D

Pytanie o to jak zrobić na koniec odblok, (kreta już czeka, clomid też jest) ale słyszałem, że warto też przywalić Clen.
Bo pomoże sie podrzeźbić i zapobiegnie trochę spadkom.
Ja jestem trochę podlany, bo jestem endo. Więc może warto by sobie dołożyć na koniec ten Clen ? A jeśli to ile go brać i w jakich porcjach ? I ile clomidu na odblok po takim cyklu ?

Dziękuję za pomoc Pozdrawiam Serdecznie

Zmieniony przez - J_A_G w dniu 2007-12-03 22:38:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Poki kopie jedziesz do oporu,poczujesz ze power spada, dawki w dol i delikatnie wracaj do normalnosci.

p.s. licze na sprawozdanie z efektow

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2008-01-22 14:28:19

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clomid
3 dni po propie
5 dni po 2 i 10 po 1tab
clen zaczynasz w ostatnim yg 2 dni on 2 dni off dodajesz aeroby 2 razy w tyg po 30mi po treningu.
Clen bierzesz 3 tyg. czyli tydzien podczas cyklu i jeszcze 2 tyg po nim. w dawce zaczynajac od pol tab dodajac co porcje kolejnego dnia polowke az dojdziesz do 2 tab. i na tym juz lecisz dalej.
Clen oxyflux lub spiro. 2 tab beda odpowiednie czy tego czy tego.
Na dwa tyg po skonczonym cyklu czyli w okresie stosowania odbloku - clomidu. zmniejszasz obciazenie treningowe. czyli odejmujesz koleczek.
Pozniej wjezdzasz po tych 2 tyg na creatyne i jedziesz ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ja bym nie robił 2 on 2 off. Clen klepie cały czas więc szamał bym go przez miech a później odstawił. 2 on dwa off sprawdza się przy sally bo już po dwóch dniach przestaje się go czuć. Ale to tylko moje zdanie a jak to mówią każdy ch.uj na swój strój.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
O to mi chodziło ... Dzięki Piękne Panowie Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
Gregor , mam jeszcze jedno pytanie, jak w tym okresie stosowania Clenu i clomidu jechać z dietą ? - dalej robić typowo masową, czy mniejszyć trochę kalorycznosć żeby lepiej fat spalić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
pomoże ktoś ? Chodzi mi o dietę w trakcie stosowania Clenu przy odblokowywaniu. Czy zmniejszać kaloryczność czy jechac dalej tak samo jak na cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedz tak jak na cyklu tylko dodaj te cardio i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A ja bym bialko zostawil na tym samym poziome i zjechal lekko z wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jak jesteś endo to tnij węgle szczególnie proste. Fat z oliwki z oliwek. A rozpisz sobie 32 X waga 2,5 białko 0.5 fat a reszta sałata i marchewka

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
a moim zdaniem pociagnij propa jeszcze dwa a nawet trzy tygodnie podczas ktorych juz mozesz zaczac szamac clen. I bedziesz miec wiecej czasu zeby zrobic maly tapering.

Ja bym propa wbijal 8 tygodni, z tym ze w osmym juz 50 e2d i tez w tym tygodniu ruszyl z kreatyna i clenem. Moim zdaniem lepiej na tym wyjdziesz jesli chodzi o odblokowanie i rezlutat cyklu.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dobrze wyglada ta Twoja opcja tonix
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Clenbuterol Oxyflux czy dziala??

WHEY premium