SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciezko trenujaca dziewczyna i problem ze zrzuceniem tluszczu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
jesli chodzi o warzywa to w wiekszosci nie wpisuje ale jestem osoba ktora je bardzo duzo warzyw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A bardzo dużo to ile?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
prawie do kazdego posilku no nie licze bialka :) dla mnie przekaska ( czyli zamiast chrupek czy innych slodyczy) jest marchewka, owoce. Owszem nie ukrywam ze ciezko jest sie odzwyczaic od takich rzeczy i cos skubne a rczej sprobuje ale zdarza mi sie to rzadko. Przeciez jem ryz brazowy mam zamiar jeszcze jesc makaron pelnoziarnisty.


Zmieniony przez - Asiolek91 w dniu 2013-01-31 22:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skubanie przy odchudzaniu zle sie konczy, nie masz kontroli nad tym,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
wiem i nie mowie tutaj ze dobrze robie tylko ze ciezko jest ale staram sie hamowac. Chociaz, nie oklamujac siebie i Was, nie zawsze mi sie to udaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
skubanie przy odchudzaniu zle sie konczy, nie masz kontroli nad tym,


I tu się zapewne kryje sekret tajemnego nie-chudnięcia.

Asia, przykro mi to mówić, ale Ty z każdym dniem działasz na swoją szkodę. Pomaga Ci z dietą faftaq, lepszej opieki mieć nie możesz. A Ty... Krzywdzisz się i to na naszych oczach. Tobie jedzenie tych śmieci sprawia przyjemność?

Ja wiem, ja wiem, jak sie ma te 20 lat to się każdej wydaje, że nic jej nie będzie, że to całe straszenie to nie o niej, że jej to nie dotyczy... Ale potem przychodzi 30-tka i więcej i się okazuje, że jednak dotyczy. Tylko, że jest już wtedy za późno i pewnych rzeczy odwrócić się nie da.
Na przykład Twój kościec. Z powodu skandalicznego "odżywiania się" Twój organizm stwierdził, że nie może dopuścić do tego, żebyś zaszła w ciążę, bo to skończy się źle. Stąd zanik miesiączki, najprawdopodobniej z powodu niskiego poziomu estrogenów. A wiesz, że estrogeny chronią kościec przed rzeszotowieniem? Chcesz mieć osteoporozę w wieku 30 kilku lat? Wierz mi, tak będzie, widziałam to tutaj już nie raz.

A może, może... Tu bez obrazy: ale czy Ty nie masz jakiegoś psychicznego zaburzenia na tle odżywiania?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-02-01 11:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
Jeśli chodzi o skubanie mialam na mysli jednego zelka czy orzeszka czy jeden kawalek czekolady a nie codzinnie objadanie sie slodyczami, na codzien nie jem slodyczy ani chipsow. Chodzilo mi o sladowe ilosci takie jak w zdaniu poprzedzajacym. Jesli chodzi o miesiaczke to ani razu nie mialam jej zaniku, tak jak pisalam mialam problem ale chodzilo tu o to, ze w jednym miesiacu dostalam ja wczesniej niz zwykle ( chodzi o 5 dni). Tak jak juz mowilam z moja miesiaczka jest wszystko w porzadku. Dlaczego sadzisz ze mam zaburzenia psychiczne na tle odzywiania ? Czy moglabys mi to sprecyzowac ?

Chciałabym wiedziec czy proporcje bialka, tluszczy i wegli sa w porzadku? Jesli nie to jakie powinny byc ?

Zmieniony przez - Asiolek91 w dniu 2013-02-01 17:15:26

Zmieniony przez - Asiolek91 w dniu 2013-02-01 17:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kawałek czekolady, żelek, czy też inna przegryzka zebrane do kupy to może być spokojnie 100-200 kcal, co przy redukcji jest juz dość istotną liczbą

Jeżeli chcesz faktycznie poprawić ciało, to po prostu zacznij rady wprowadzać w życie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
100 kcal to jej tygodniowo nie wychodzi ze slodyczy ale wiadomo ze chodzi o zasade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
zaczne wprowadzac Wasze rady w zycie i postaram sie nie lamac swoich zasad i wykonywac zalozenia :)

2.02.2013
goblet squat: 3 x 10 sztangielka
pull through 4 x 10
push press 4 x 10
podciaganie na drazku 3 x 6 powt z pomoca
wioslowanie siedzac 4 x 10
wycisk na skosie: 4 x 10 hantelkami
brzuch




Zmieniony przez - Asiolek91 w dniu 2013-02-03 15:53:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, rzeźba, cokolwiek?

Następny temat

Pytanie odnośnie ćwiczeń w domu.

WHEY premium