SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawa alternatywa na siłe klaty,TRICEPS i Przedramie!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 243
Witam miałem ostatnio styczność z jednym z leppszych trenerów trójboju siłowego u mnie w okolicy i zagadałem z nim na temat siły w wyciskaniu skąd sie bierze ,jakie mięśnie pracują itd...

Oprócz tego że w wyciskaniu sztangi leżąc największa role odgrywja mięśnie piersiowe klatki to około 40-50% w sumie ma znaczenie siła tricepsu przedramion i przedniej części barków!!!

Chciałęm dodać iż mój staż treningowy to ok 3 lata

Nie wiedziałem że aż tyle,w związku z tym postanowiłem na 2 tyg skupić uwage tylko na tricepsach i na przedramionach.Mój plan wyglada tak

termin 5luty-18 luty
TRiceps:
1.pompki z obciazeniem 20kg na poręczach-- 4serie po 15powt
2.pomki z plecakiem 20kg w wąskim rozstawie ramion --4 razy 20 powt
3.pompki w podporze tyłem z obciazeniem 20kg-- 3serie po 20 powt

w Sumie triceps bede trenował (poniedzialek,sroda,piatek,poniedzialek sroda piate)wieć 6 razy w ciagu tych 2óch tyg

Przedramie:
1.uginanie nadgarstka podchwytem z obciazeniem 4serie po 20
2.uginanie nadgartska nachwytem 4serie po 20
3.uginanie sztangi nachytem 4s po 20
4.sciskanei maszyny w dłoniach(na siłę uścisku)

przedramie bede trenowac(pon,wto,czwartek piatek,niedziela pon,sroda czwartek,sobota niedziela)

Co sądzicie o tym treningu prosze o rady:)

Zmieniony przez - Kashmir21 w dniu 2007-02-05 17:01:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
a nie za duzo powtorzen na triceps? ja jestem obecnie w trakcie robienia sily klaty to na ticeps robie ok 8 powt porecze, francuskie lezac i wyciag. Przedramie to robie jak mi sie przypomni albo czekam az kumpel trening. Wiem ze powinienem jeszcze zmniejszyc liczbe powt. na triceps ale chce go jednak caly czas budowac

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 243
tzn chodzi mi o to żeby robić włąsnei po 15-20 powt ale w niewielkich odstpeach czasu 1,5 minuty żeby wytrzymałosc i siła poszly do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
zajedziesz sie tym treningiem, a sily to juz napewno nie zrobisz..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha Ektomorfika

Następny temat

prosze o ocene i ewentualne wskazówki

WHEY premium