SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężki zawód. MASA. Jak się z tym uporać?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
a ja ci powiem że pracuje na magazynie dziennie robię po kilka km na nogach i przerzucam tonę paczek. Teraz przy wadze 70 kg jem ponad 4000 kcal i nie mogę nic przytyc. To nie jest takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to proste tylko trzeba się trzymać pewnych zasad bez żadnych odstępstw . I dopiero to jest trudne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Teraz przy wadze 70 kg jem ponad 4000 kcal i nie mogę nic przytyc

z czasowm gdy pomagalem indywidualnie u jednego z 'podopiecznych' musialem dobic do ponad 5K (naturalny) aby rosl
wiec wie ze czasem sie zdarza

wtedy rowniez czesc poslkow zaordynowalem plynnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
No ja wiem że będzie ciężko, ale jak nie spróbuje to się nie dowiem. Jeżeli bd musiał jeśc więcej to w miarę możliwości tak będę robił (nie żebym tylko siedział w samochodzie i jadł, w końcu muszę doręczać klientom przesyłki xd ) ale jak znajde chociaz 5 minut zebys coś wszamać to to zrobię :) "sfdd" mam nadzieję że u mnie nie będzie aż tak ciężko jak u Ciebie. Pamiętam rok temu brałem kreatyne z białeczkiem przez miesiąc heh no i ważyłem 59 kg ;/ po skończeniu 63-64 kg i tak już mi zostało do tej pory taką wagę trzymam ;p Może nię będzie aż tak ciężko jak się spodziewam ;p ale lepiej szykować się na trudy i być przygotowanym niż olać i myśleć że jakoś to będzie a później być niemile rozczarowanym :) takie moje zdanie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
No tak Makaveli to jest proste - wpychać w siebie jeszcze więcej wartościowego jedzenia. Tylko problemem jest je wepchnąć w 70 kg szczura a może coś powiesz więcej o tych zasadach bo może nie myślimy o tym samym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o to że trzymanie się wszystkich założeń jest trudne , przynajmniej w moim przypadku ( teroria jest prosta a praktyka ciężka ) . Jedzenie około 6 posiłków dziennie , picie oliwy z oliwek , 8 godzinny sen , streching , prysznice , sauna , zero cukru i soli . Zedro odstępstw .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
starczy gadania czas aby autor postu wzial sie za realizacje podpowiedzi

za miesiac bedziemy wiedzieli wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
Tak jest :) Akurat mam teraz 2 tygodnie urlopu. Czekam na paczkę z odżywkami i zaczynam :) postaram się co 2-3 tygodnie wpisywać jak idzie waga :)Być może zamieszczę też zdjęcia :) w Środę jadę na zakupy zaopatrzę się w ryż, płatki, jakieś mięsko, oliwe z oliwek, tuńczyka i owoce :PP Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
No to paczuszka już do mnie dotarła :) :D Niestety zacznę to wszystko konsumować dopiero jak dojde do siebie :/ dopadło mnie przeziębienie (gorączka,kaszel,katar) na tą chwilę jestem tak osłabiony ze ledwo co zjadłem schaboszczaka ;/ być może od piątku bd mógł już normalnie funkcjonować :) wówczas na start podam dokładną wagę (ew. wrzucę jeszcze zdjęcie sylwetki xD ) :PP i zacznę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak całkowicie pozbyc sie tłuszczu z brzucha !!??

Następny temat

pomoc w suplach przy niskich węglach

WHEY premium