SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARSAPARILLA jak to z tym jest?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Pytanie które mnie nurtuje od 2 miechów.Czy to działa?Prosze o wypowiedż kogoś kto to próbował albo jakiegoś binia lub kogoś innego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sarsaparyla - czyli kolcorośl albo smilax. Zawiera saponiny steroidowe, pochodne sarsapogeniny i smilageniny. Ich działanie podobne jest do saponin steroidowych, występujących w tribulusie. Ziółko niezłe, ale trudno dostępne. Tribulus tak samo dobry, a żeń-szeń jeszcze lepszy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Może jeszcze "jakiś biniu" coś napisze.... Żartuję oczywiście.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Biniu jest tylko jeden - oryginalny i niepowtarzalny!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
Piłem przez jakiś czas. 2,3 herbatki dziennie. Był moment,że czułem "działanie", jednak tylko chyba raczej prozdrowotnie.W każdym razie szału nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Może jeszcze "jakiś biniu" coś napisze

coz mozna dodac po Slawku ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wydaje mi się, że herbatki będą za słabe. Jeżeli już - to jakiś suplement, oparty o standaryzowany ekstrakt.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
to chyba bylo w natural sterol complex universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Też tak mi się coś kojarzy...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA Mega Caps jak dawkować?

Następny temat

Carbo - Olimp ile carbo/fruktozygluk?

WHEY premium