SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chyba zejdę...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Pierwszy raz. Każdemu się należy chociaż raz w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
interwały + hevy duty zaj**ista sprawa dopilonwać miche i piękne mięso pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Witam ponownie :D Jest sprawa... jako, że od jakiegoś czasu gdzieś uciekła pompa na treningu (redukuje co prawda ale węgli i tak jem od 250-400g + cytrulina kreatyna aakg) cały czas leci prop w stałej dawce 100mg e2d to 10dni temu dorzuciłem mastera propa bioniche bije go po nie cały 1ml z każdym strzałem propa czyli gdzieś 350mg (na początek) na tydzień. No i jako człowiek z natury niecierpliwy powiedzcie mi po jakim czasie powienienem już w pełni czuć działanie mastera dzisiaj wbije 5lotkę? Tylko nie piszcie, że moge go nie poczuć bo może być wałek itp bo to wiem, ale w PL realia pisali, że dobry master wiec czekam - w razie wojny mam dostęp do DNA więc będe testował. W niedziele pojde na badania takie kontrolne wiec zrobie estro i pare innych rzeczy oczywiście nie pod kątem wykrycia fejku mastera - tak po prostu..


Zmieniony przez - KimDzongUn w dniu 2019-05-03 10:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A jak chcesz poczuc masteron? Najpredzej jak prostata spuchnie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
no właśnie nie wiem jak ;) teścia poczułem, deke czy npp też sie "czuje" - nie brałem ale tak piszą.. to może mastera też jakoś idzie poczuć jak się wkręci. Muszę se wugooglować gdzie jest ta prostata to będe obserwował :D:D:D



Zmieniony przez - KimDzongUn w dniu 2019-05-03 10:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
350 mastera (o propie mówimy) to ładnie po tygodniu czułem. Namiot pojawiał się 10* częściej.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja czulem prostate najbardziej, zadnych zmian w libido nie zauwazylem, lub nie zwrocilem uwagi:) Lobo w sen zimowy poszedl, teraz trzeba teoche pozytywnej energi na lato.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja właśnie w sumie tylko w celach rozrywkowych dodałem do dd jak mnie w drugim miesiącu przyj**anie złapali. Ilość 350mg week i na mnie działał jak provi. Z resztą wybór taki bo z provi posucha u mnie.
Marian rozumiem wiosna, się człowiek zakocha to mu odpier...

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
dzięki za info. No to lece dalej może się chociaż pojawią te efekty rozrywkowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja jak raz zszedłem z bomby to tak miałem

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski estrogen po cyklu i ginekomastia.

Następny temat

Rozwarstwienie i zgęstnięcie się Omki 250

WHEY premium